Mažeikiškių duetas kuria pirmąjį vaizdo klipą

Lo-fi muzikos duetas iš Mažeikių Ariel Cancer Dies vidurvasaryje imasi statyti pirmąjį vaizdo klipą dainai „Evolicijos nėra“. Pagrindiniai filmavimo darbai jau įvyko vienoje apleistų pastatų griuvėsių teritorijoje, o klipo premjera numatoma liepos mėnesio antroje pusėje.

 

„Mus sujungė ir įkvėpė „pasidaryk pats“ idėjos pagrindai, kurių paskatinti imamės atlikti viską patys, o ne laukti, kol mus pastebės prodiuseriai ar koncertų organizatoriai“, – sako Aurelijus, vokalistas ir muzikos autorius. Jis priduria, kad pogrindžio grupės klaidingai elgiasi savo veiklą apribodamos iki gyvo pasirodymo: „Mes kreipiame dėmesį į visas muzikos atlikimo ir gretutines detales. Rūpinamės muzikos įrašais ir vizualine forma. Dažnos grupės skundžiasi, kad tam reikia pinigų, tačiau mes į tai nesukišame nė cento“.

 

Dainos, kurioje atsispindi opios socialinės temos ir visuomenės raidos neigiamos perspektyvos, klipas kupinas scenų, kaktomuša susikertančių su sveikos dorybės normomis.

 

„Vienoje vietoje mes inscenizuojame fatališkas laidotuves įsivaizduojamame kriogeniniame karste, kitoje – pešamės dėl modifikuotų ryžių porcijos. Taip pat imituojame laiptinėse geriantį jaunimą, nes kol tai tęsis – evoliucijos nebus“, – pabrėžia Aurelijus.

 

Dueto „choreografo“ Rolando paaiškinimu, klipo esmė yra „parodyti persisotinusios civilizacijos griuvėsius: bankrutavusią gamyklą, moralinę degradaciją, sveiko maisto trūkumą, mankurtizmą ir tikėjimą mokslo galia“.
Tai, anot jo, yra „kapitalizmo pasekmės“.

 

Klipe taip pat vaizduojamas nebylus dviejų vaikinų šėlsmo stebėtojas – vaikiško žvilgsnio lėlė-mimas. Jo paskirtis yra parodyti, kaip laikas naikina vaikystės svajones.

Vaizdo medžiagos montavimu užsiims patys Ariel Cancer Dies nariai, kas, pasak jų, yra „perspektyvi patirtis“ ateities darbams. Klipo premjera vyks antroje liepos mėnesio pusėje, o jis turėtų pasirodyti YouTube.com vaizdo talpykloje.

Daina „Evoliucijos nėra“.

 

{parasas}