Mažeikių futbolininkai A lygoje nespindi

Joninių išvakarėse Mažeikių sporto centro stadione, įvyko penkioliktasis A lygos turas, kuriame susitiko mūsų miesto futbolininkai su Klaipėdos FC „Klaipėda“. Rungtynėms teisėjavo teisėjas iš Kauno Saulius Dirda, o jas stebėjo negausus, vos 350 aistruolių burys. Rungtynės baigėsi rezultatu 1:1.

Pirmąjį įvartį, tik prasidėjus rungtynėms, pelnė Klaipėdos komandos saugas Marius Papšys ir iki pat pirmojo kėlinio pabaigos rezultatas nesikeitė 0:1. Ir tik antrojo kėlinio pabaigoje mažeikiškiams dovaną padarė Marius Šluta, kuris sėkmingai užbaigė „Mažeikių“ ataką, išlygindamas rezultatą 1:1.

Po šių rungtynių Mažeikių „Mažeikiai“ turnyrinėje A lygos lentelėje yra priešpaskutinėje, 10 vietoje.

Artimiausios rungtynės jau rytoj vakare 18.30 val. Mažeikių sporto centro stadione tarp mažeikiškių ir kauniškių.

ŠALTINIS: FKmazeikiai.lt