2010 m. Birželio 22 d. Antradienis

173 metų diena, 25 metų savaitė.  saulėgrįža

Saulė teka 04:41, leidžiasi 22:00. Dienos ilgumas 17:19. Priešpilnis.

Oro temperatūra dieną +15°C iki +17°C, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės – šiaurės vakarų, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį +7°C iki +9°C, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas šiaurės-šiaurės vakarų 1-3 m/s.

Dienos mintis – Žmogus, nuolat kartojantis, kad jis ne kvailys, turi šiuo klausimu tam tikrų abejonių. (V. MINZERIS)

Sveikiname – Paulinus, Tomus, Kaributus, Laimas, Inocentus.

Šiandien – Vasaros saulėgrįža.

Dienos horoskopas:

Avinas – šiuo metu pradėti darbai bus reikšmingi ir produktyvūs, ypač jei aktyviai sieksite tikslo. Pasitelkite į pagalbą artimuosius, įtikinkite juos, kad tai naudinga. Neskaudinkite mylimo žmogaus, jei nenorite jo prarasti. Kelyje būkite itin atsargus.

Jautis – tvarkydamas nuosavybės reikalus labiau pasikliaukite savo sveika nuovoka ir tiesiogiai su tais reikalais susijusių žmonių nuomone, argumentais. Būkite apdairesnis ir išrankesnis, jei ketinate išleisti nemažą pinigų sumą.

Dvyniai – pakreipsite įvykius sau palankia kryptimi, jei pasikalbėsite su reikalingu žmogumi, išsiaiškinsite perspektyvas. Galite patirti smagų nuotykį, kažkuo susižavėti – gražiu daiktu ar asmeniu. Kaip bebūtų, širdyje atsiras daugiau spalvų.

Vėžys – galite tikėtis tuo geresnės ir produktyvesnės dienos, kuo mažiau laiko turėsite pasirinkimui, ką veikti ir laikysitės numatytos dienotvarkės. Palanku užsiimti sveikatos ir grožio profilaktinėmis procedūromis.

Liūtas – kai kurie draugystės ir bendradarbiavimo ryšiai šiandien gali patirti išbandymų. Greičiausiai jums teks susitaikyti su planų pasikeitimu. Arba tiesiog paaiškės, kas su jumis, o kas – prieš jus. Vakare galimas romantiškas nuotykis.

Mergelė – šiandien verta labiau įsigilinti į save ir savo planus. Paramos galite tikėtis iš jums neabejingo žmogaus. Pasiūlytos naujos idėjos padės kūrybiškai spręsti problemas. Tačiau jei tarnausite tik savo ego, nenusipelnysite pagarbos.

Svarstyklės – komandiruotėms, kelionėms, kultūrinei veiklai – palankus metas. Verta nusibrėžti veiksmų gaires ateičiai. Svarbu laiku ir vietoje pademonstruoti išmanymą, kompetenciją. Padaugės gerbėjų, progų romantiškai praleisti laisvalaikį.

Skorpionas – stiprės jūsų ego, kilsite į kovą už savo vietą ir vaidmenį gyvenimo arenoje. Nesuklysite, jei šią dieną pašvęsite darbui, karjerai, profesiniam tobulėjimui. Būkite pasirengęs prisiimti didesnę atsakomybę, nebijokite keisti veiklos metodų.

Šaulys – jausite augančią energiją. Ši diena gali suteikti progų užmegzti naują partnerystę, pradėti svarbias derybas, reformas. Draugiško ir protingo pašnekovo patarimas gali būti labai vertingas. Tapsite atlaidesni aplinkinių trūkumams.

Ožiaragis – nebloga diena meninei, kūrybinei veiklai. Kitokiems užsiėmimams trūks mąstymo aiškumo, konkretumo, todėl nepatartina priimti svarbių sprendimų, daryti apibendrinimų.

Vandenis – šiuo metu išgirsta, sukaupta informacija gali būti naudinga ateityje. Tačiau svarbių sumanymų įgyvendinimas gali pareikalauti išlaidų ir lankstaus prisiderinimo prie kitų žmonių. Pasistenkite neišplepėti savų ir svetimų paslapčių.

Žuvys – skubėsite imtis darbų, kurie teikia greitą uždarbį bei matomus rezultatus. Sieksite, kad jūsų nuostoliai, išlaidos būtų kompensuojamos. Gerai būtų, kad šios dienos darbai, norai, palinkėjimai būtų nukreipti ne tik savo, bet ir kitų gerovei.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}