Agneta įtikino komisiją, kad ji tikrai yra karšta mergina

 

Agneta

 

Gavusi iš Tado bilietą namo, Ernesta atrodė sutrikusi ir nusiminusi, nes sušokusi geriausiai ji tikėjosi likti TV3 vasaros projekte. Deja, vaikinas paklausęs širdies balso, pasirinko aikštingąją Agnetą. Susiruošusią namo merginą sustabdė „Aistrų pakrantės“ pilkasis kardinolas, kuris jau nuo projekto pradžios neslėpė savo simpatijos gražiajai mažeikiškei.

Nors Smoriginas ir sugrąžino Ernestą į „Aistrų pakrantę“, tačiau komisija, po vakaro šokio, pasirinko Agnetą, kuri tęs kovą finaliniame pasirodyme. 

 

Savo pasirinkimu jau buvo pradėjęs abejoti ir Tadas, kuris treniruočių metu pastebėjo, jog karštoji mažeikiškė visiškai atsipalaidavusi ir galutinai patikėjusi savo pergale. Mergina šito ir neslėpė, pareiškusi, kad iš trijų merginų liko tik ji viena, ir kad dabar jau vėlu dėl to gailėtis. 

 

Į treniruočių salę grįžusi Ernesta, kartu su savimi atsinešė ir kovotojos dvasią. Tarp kraštiečių jautėsi trintis ir kylantis konfliktas. Negailėdamos viena kitai kritikos, jos pamiršo, kad svarbiausia čia yra šokis. Pasibaigus įtemptoms treniruotėms, vakarop, visą dieną tarp merginų tvyrojusi įtampa, vos neperaugo į agresiją.

 

Kai Agneta užtiko Ernestą apsivilkusią jos išsirinktą suknelę, mergina tiesiog pašėlo ir kone ją nuplėšę nuo savo konkurentės. Nežinia kaip viskas būtų susiklostę, jei Ernesta nebūtų ramaus būdo, tačiau konfliktas tuo ir baigėsi.

 

Atėjus lemtingajam vakaro šokiui, merginos su savo šokio partneriu turėjo sušokti aistringąjį tango ir įtikinti teisėjus, kad jos tikrai kažką jaučia Tadui. Agnetai tai padaryti pavyko, o Ernestai – ne. Nors merginos užtarėjas su tuo ir nesutiko, tačiau komisijos sprendimui  paprieštarauti galios jau nebeturėjo, todėl su skaudančia širdimi, kaip pats Smoriginas išsireiškė, atidavė bilietą Ernestai.

 

Dabar belieka laukti ir tikėtis, kad Agneta parodys savo charakterį ir nugalės šiame projekte.

 

{parasas}