Vyrų tipai pagal uždirbamų pinigų kiekį

Moterų manymu, vyrai ir pinigai  – vienas nuo kito neatsiejami dalykai. Tuo tarpu moterys ir pinigai – visai kas kita. T.y. arba moteris, arba pinigai. Tikra moteris gali išleisti per dieną krūvą pinigų. O jei moteriai tenka su gerokai mažesne suma „ištempti“ iki atlyginimo, be to, dar iš jos sumokėti už butą ir pataisyti batelius?..

 

Turbūt visi girdėjo šį anekdotą: „Kas yra tikras vyras?“ „Tas, kuris sugeba uždirbti daugiau nei jo žmona pajėgia išleisti“. „O kas – tikra moteris?“ „Ta, kuri rado tokį vyrą“.

Todėl ir siūlome susipažinti su keturiais vyrų tipais, pagal jų uždirbamus pinigus.

Išlaikytinis

Būtų beveik idealus vyras, jei ne jo keli dideli trūkumai. Mat jis nepamiršta valgyti, rūkyti ir net išgerti moters sąskaita, nes neuždirba nė cento. Tačiau tokie vyrai kaip vijurkai sukasi namuose: tvarko, verda, plauna, stengiasi įtikti moteriai. O kaip kitaip – juk supykusi ims ir nebeduos pinigų cigaretėms.

 

Toks vyras dažniausiai stengiasi gerai atrodyti, nes rūpinasi savo išvaizda. Bepigu jam. Kol moteris plėšosi per tris darbus ir dar parsineša jų savaitgaliui, vyras spėja užsukti į grožio saloną: apsikirpti ir pasidaryti pedikiūrą. Būna kartais išimčių iš taisyklių, kai pati moteris išlepina vyrą: jis ir pinigų neparneša į namus, ir laiko save šeimos galva.

 

Su įnamiu galima eiti koja kojon per gyvenimą, jei moteris gerai uždirba. Tačiau jei jos toks gyvenimas netenkina, reikėtų arba išsiskirti, arba taip pat pamėginti pasėdėti be darbo. Po kiek laiko, kai išlaikytinis gerokai praalks, arba jis pats ją paliks, arba pradės krutėti: susiras bent kokį darbelį ir tada taps maitintoju.

 

Maitintojas

Su šio vyro tipu moteris turėtų būti dėmesingesnė, ypač jei ji yra dekretinėse atostogose arba uždirba mažiau už jį. Mat vyras gali pradėti gana dažnai kelti balsą ar net trinktelėti kumščiu per stalą. Todėl būtų gerai nepraleisti to momento ir mėginti pastatyti jį į vietą.

 

Užtat, kad šio tipo vyras pradeda riesti nosį ir skaičiuoja ne tik pajamas, bet ir išlaidas. Nors tai – naudinga šeimos biudžetui, tačiau reikėtų padaryti taip, kad jis neuždavinėtų klausimų: „kur tu padėjai pinigus, kurie buvo spintelėje“ arba „iš ko mes gyvensime iki atlyginimo?“ ir t.t. Šie ir panašūs klausimai – vyro reikalas, todėl net nepadoru klausinėti moters tokių dalykų.

 

Žodžiu, maitintojui vertėtų priminti, kad vieno kambario butas, senas automobilis ir poilsis prie vietinio ežeriuko – tai ne vienintelė moters gyvenimo svajonė. Todėl, kai maitintojui bus nuosekliai ir aiškiai išdėstyti netolimos ateities planai dėl gerbūvio, jis arba numos ranka, arba įsidarbins dar dviejuose darbuose ir pamažu taps aprūpintoju.

 

Aprūpintojas

Šio tipo vyras ne tik maitina šeimą, bet ir apmoka buto, telefonų ir visus kitus mokesčius. Be to, šio tipo vyras tampa dosniu, pats linkęs gana plačiai gyventi. Netrukus namuose atsiranda didelės įstrižainės televizoriai, brangi mašina.

 

Todėl moteris neturėtų praleisti šio momento! Kitaip tariant, pats laikas daryti europinį buto remontą, prašyti, kad nupirktų ir jai automobilį, žiedą su brangakmeniu ar kailius. Be to, reikėtų perimti iš aprūpintojo finansų tvarkymo pareigas. Mat jis dažnai nežino kur geriau išleisti pinigus, nes tam neturi laiko ir neužtenka fantazijos.

 

O jei moteris imsis to reikalo su entuziazmu, tai greičiausiai pavyks įtikinti vyrą, kad jis galėtų dar daugiau uždirbti. Iš tikrųjų šio tipo vyras labai daug dirba, kad net kartais nebesupranta nei kur, nei su kuo jis gyvena už biuro sienų. Mat į namus jis ateina tik pernakvoti. Todėl darboholizmo vedamas jis ir pats nepajunta kaip tampa oligarchu.

 

Оligarchas

Didžiausias neigiamas oligacho bruožas – šykštumas. Pradeda taupyti kiekvieną centą, o pavaldinius priverčia taupyti net tualetinį popierių. Be to, gali atsiskleisti tokie vyro trūkumai, kurių moteris nė nesapnavo. Mat kai vyrui nebereikia dirbti 24 valandų per parą, jis kiek lengviau atsikvepia, užtat gali pradėti dažniau kilnoti stikliuką, bėgioti paskui sijonus, žaisti kazino ir net vartoti narkotikus.

 

Žinoma, tai – kraštutiniai atvejai. Tačiau, tikėtina, kad būtent tada jis gali išsisikirti ir su savo „antrąją puse“. Todėl, norint, kad taip neatsitiktų, reikėtų savo turtuolį pripratinti prie naujų pomėgių. Pavydžiui, medžioklės, žūklės, kalnų slidinėjimo, povandeninio plaukiojimo ar net šuolių žemyn galva iš dangaus.

 

Tačiau norint, kad šio tipo vyras nesižvalgytų į kitas moteris, nepamėgtų žalingų įpročių, ir jo „antrai pusei“ teks įdėti nemažai pastangų. Pirmiausiai, ji turi atrodyti nepriekaištingai. Jei turi antsvorio – atsikratyti jo.

 

Moteris turi atrodyti visada pasitempusi, stilingai ir patraukliai, mažiausiai dešimčia metų jaunesne nei iš tikrųjų yra. Nes kol moteris stimuliavo, ragino, įkalbinėjo, motyvavo, stūmė savo vyrą, kol iš išlaikytinio tapo oligarchu, praėjo daug metų. O tuo pačiu jos jaunystė.

 

{alfa2}