A.Valinskas Prezidentę pavadino „įžeista boba“

Kultūros ministru pretenduojantis tapti Tautos prisikėlimo partijos (TPP) pirmininkas Arūnas Valinskas vertindamas prezidentės Dalios Grybauskaitės pasisakymą, kad jis neturi visuomenės pasitikėjimo, valstybės vadovę pavadino „įžeista boba“.

„Mums reikalinga ne įžeistos bobos pozicija, ne įžeistos bobos nuomonė, o oficiali valstybės vadovės pozicija argumentuota“, – sakė A. Valinskas. Tokią frazę A. Valinskas keletą kartų kartojo visoms su juo susisiekusioms žiniasklaidos priemonėms, ji neišsprūdo netyčia.

 

Anot jo, prezidentės pasakymas, kad jis negali būti kultūros ministru, nes neturi visuomenės pasitikėjimo nėra argumentas. A. Valinskas tikina, kad tokiu atveju premjerui Andriui Kubiliui jau seniai turėjo būti pareikštas nepasitikėjimas, nes jo reitingai itin žemi. A.Valinskas nekonkretizavo, ar jo kandidatūrą atmetus prezidentei, Tautos prisikėlimo partija trauktųsi iš koalicijos.   

 

„Čia klausimas, kas tą koaliciją griauna: mes iš vidaus, ar prezidentė iš išorės?“ – retoriškai klausė TPP pirmininkas. Jo žiniomis, pirmadienį A. Kubilius nepaisydamas D. Grybauskaitės prieštaravimo, teiks A. Valinsko kandidatūrą į kultūros ministrus.

 

{diena2}