Mažeikiuose „Maisto bankui“ paaukota už 12755 litus

Per savaitgalį „Maisto banko“ iniciatyva įvykusios paramos maistu rinkimo akcijos metu parduotuvių lankytojai paaukojo maisto už maždaug 610 tūkst. Lt. Palyginti su pernykšte pavasarine „Maisto banko“ akcija, surinktos paramos vertė yra 100 tūkst. Lt didesnė.
Tačiau lyginti su praėjusiais metais, mažesniuose miestuose paramą rinkti sekėsi sunkiau nei didmiesčiuose. Daug kukliau nei pernai aukota Šiauliuose, Alytuje, Utenoje.

Portalas infoMažeikiai.lt telefonu susisiekė su „Maisto banko“ direktore Deimante Žebrauskaite ir pasiteiravo kaip sekėsi Mažeikiuose rinkti labdarą. Akcijos metu Mažeikiuose paramos vargstantiems surinkta už 12755 litų. Labiausiai mažeikiškiai į „Maisto banko“ vežimėlius dėjo makaronus – net 588 pakuotes, tiek pat kruopų ir dribsnių, 371 butelį aliejaus ir 200 pakuočių cukraus. Kas labai nustebino ir maloniai nudžiugino akcijos direktorę D. Žebrauskaitę tai, kad mažeikiškiai nemažai paaukojo žuvies ir mėsos konservų, ko labiausiai ir buvo šįkart prašoma.

Palyginimui pateikiame kitų miestų suaukotų maisto produktų ir higienos reikmenų suvestinę:  Vilnius – 216 tūkst. Lt., Kaunas – 134 tūkst. Lt., Klaipėda – 72 tūkst. Lt., Panevėžys – 30 tūkst. Lt.

Pasak „Maisto banko” direktorės Deimantės Žebrauskaitės, šiemet daugiau žmonių paaukojo maisto, taip pat daugiau talkininkų pasišovė padėti rinkti paramą. „Maisto bankui” akcijos metu 34 Lietuvos miestuose talkino 6232 savanoriai.

 

{parasas}