Rytų kovos menų šventėje dalyvavo jauniausia LR Seimo narė – Agnė Bilotaitė (papildyta, foto)

 

 

Balandžio 9 d., penktadienį, Mažeikių Senamiesčio pagrindinės mokyklos pilnutėlėje aktų salėje įvyko „Rytų kovos menų šventė“, skirta karatė shotokan klubo „Žemaitis“ 12-ajam gimtadieniui paminėti.  Šventės organizatoriai – klubas „Žemaitis“ ir Senamiesčio pagrindinė mokykla penktadienio popietę visus į susirinkusius pasveikino šokiais ir dainomis. Šoko ir dainavo Senamiesčio pagrindinės mokyklos mokiniai, vadovaujami mokytojų Vitos Sedalienės ir Editos Daunienės. Daugiausiai dėmesio ir ovacijų susilaukė šventės „kaltininkai“ demonstruodami savo sportinį pasirengimą.

Klubo „Žemaitis“ vadovas Rolandas Volkovas gausiai susrinkusiems žiūrovams papasakojo apie karatė istoriją bei šios sporto šakos reikšmę žmogui.

„Mes norime parodyti visuomenei, kad karate nėra kažkokių mušeikų sportas. Mes norime įrodyti, kad karate – tai stiprios valios ir sveiko proto sporto šaka“, – kalbėjo R. Volkovas.

Klubo vadovui pritarė ir Mažeikių rajono meras Vilhelmas Džiugelis, kuris padėkojo R. Volkovui už nuoširdų atsidavimą karatė sporto šakai, už tai, kad klubas „Žemaitis“ nuolat savo sportiniais laimėjimais garsina Mažeikių vardą.

Garbingiausia šventės viešnia, kuri jauniesiems karatekams įteikė padėkos raštus – jauniausia LR Seimo narė Agnė Bilotaitė. 

 

 

 {vsig}2010-04-09_karatekai{/vsig}

{parasas}