Mažeikių užkardos būrio pareigūnai sulaikė kontrabandininką skuodiškį

VSAT Šiaulių rinktinės pasieniečiai sulaikė Skuodo rajono gyventoją, automobiliu gabenusį pustrečio tūkstančio pakelių kontrabandinių rūkalų.

Pirmadienį Šiaulių rinktinės Mažeikių užkardos Operatyvinės veiklos poskyrio ir Specialiosios paskirties būrio pareigūnai, turėdami informacijos apie nelegalaus krovinio gabenimą, kelyje Mažeikiai – Plungė, prie įvažiavimo į Plungės miestą, patikrinimui sustabdė automobilį „Audi A6“. Jį vairavo 39 metų Skuodo rajono Ylakių kaimo gyventojas.

Šiaulių pasieniečiai salone ant galinės sėdynės aptiko po užtiesalu paslėptas dvi kartonines dėžės ir tris polietileninius maišus, kuriuose iš viso buvo 1500 pakelių cigarečių ,,Saint George Lights‘‘ su Rusijos banderolėmis ir 1000 pakelių cigarečių ,,Fest“ su baltarusiškomis banderolėmis.

 

             

 

Vairuotojui dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėta administracinės bylos teisena. Visą medžiagą pasieniečiai perduos teismui, kur bus nagrinėjama ši byla. Cigarečių gabentojui gresia bauda nuo 10 iki 20 tūkst. Lt ir automobilio konfiskavimas.

Nelegalus krovinys ir „Audi A6“ saugomi Šiaulių rinktinėje. Skuodo rajono gyventojas po apklausos paleistas.

 

{parasas}