"Nafta-Uni-Laivitė" atsirevanšavo "Mažeikiams"

Mažeikių „Mažeikiai” (19 pergalių ir 8 pralaimėjimai), išvykoje ,rungtynėse su Klaipėdos „Naftos-Uni-Laivitės” (21 ir 6) krepšininkais patyrė dar vieną pralaimėjimą rezultatu 73:89 (26–25, 23–26, 10–22, 14–16), tačiau išsaugojo trečiąją turnyrinės lentelės poziciją.

Pirmuosius du kėlinius rungtynės vyko labai atkakliai, tai įrodo ir tai, kad rungtynių rezultatas išlygintas buvo 5 kartus, o pirmaujančios komandos keitėsi net 8 kartus. Tačiau „Mažeikiai” palūžo trečiajame kėlinyje, kai įstrigo šeimininkų gynybos gniaužtuose.

Tądien savo gimtadienį švenčiantis, buvęs „Mažeikių” ekipos žaidėjas Tadas Klimas į savo buvusios komandos krepšį įmetė 10 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. Taip pat anksčiau Mažeikių mieste žaidęs Andrius Žymantas pelnė tik 3 taškus, tačiau atkovojo 7 kamuolius bei atliko net 11 rezultatyvių perdavimų.

„Nafta-Uni-Laivitė”: M.Stašys 23, R.Kasparavičius ir V.Chodosovskis po 20, T.Klimas (11 atk. kam.) – 10.