Telšiuose, mokykloje, septintokė sumušė šeštokę

Telšiuose mokiniai telefonais užfiksavo, kaip viena mergaitė tampo kitą už plaukų. Tai į mokyklą papasakoti apie administracinę atsakomybę už pažeidimus atėjusi policijos pareigūnė išgirdo atsitiktinai pakalbėjusi su socialine pedagoge, rašo lrytas.lt. Moksleiviai papildė pedagogės pasakojimą.

Anot jų, incidentas įvyko pirmadienį, kai per pertrauką septintokė užpuolė už save gerokai smulkesnę šeštos klasės mokinę. Ją smurtautoja viešai skriaudė jau ne pirmą kartą. Anot mokinių, mušeikos mokykloje šalinasi net berniukai.

Portalo žiniomis, septintokė šliukštelėjo vandens ant koridoriuje buvusios šeštokės. Netrukus smurtautoja išsigandusią mergaitę griebė už plaukų ir ėmė tampyti. Niekas merginos nestabdė – ratu susispietusiame būryje atsirado tik filmuotojų.

 

Dėl sumušimų mokykloje tą patį vakarą tėvams dukterį teko gabenti į ligoninę. Kad bendramokslių akivaizdoje ji buvo nuolat žeminama, o pirmadienį tampoma už plaukų, talžoma per veidą ir filmuojama, mergaitė savo tėvams prisipažino ne iš karto.

Pasak nepilnamečių reikalų policijos specialistų, dėl dukters smurtavimo ir netinkamo elgesio mokykloje administracinė atsakomybė teks jos tėvams.
Nubausti gali būti ir filmuotojų tėvai, jei jų atžalos internetu išplatins smurtautojos ir jos aukos kovą.