Naujieji Baltojo Tigro metai astrologės VOLMER akimis

Balsas.lt

 

 

Tikrieji Baltojo Tigro metai, pagal kinų horoskopą, prasidės tik vasario 14 dieną. Mums dar reikia jų sulaukti. Tad pirmiausia rūpi sužinoti apie metų virsmą, kaip sutikti Naujuosius. Rūpi ir astrologės Nijolės Valaitytės VOLMER pranašystės ateinantiems metams.

 

– Populiariausi artėjančių švenčių suvenyrai įvairiausi tigrai ir tigriukai – pirmieji Naujųjų pranašai.

– Taip, mūsų žmonės linkę skubėti, Naujųjų išvakarėse dovanoti kitų metų simbolius, o pasitinkant 2010-uosius svarbu nukreipti dėmesį į Ožiaragio ženklo aktualijas. Galiu pradžiuginti, kad Saulė naujųjų metų virsmo momentu bus karališkame, labai palankiame Ožiaragio laipsnyje, o tai reiškia, jog atsiveria palankus metas tobulinti save pasitelkiant įvairias dvasines praktikas (tokias kaip malda, meditacija, joga), galimybės kelti sau vertingus ir didingus tikslus, susijusius su karjera bei struktūromis, padedančiomis išlikti. Ypač akcentuojama pagarba autoritetui, patirčiai, senatvei. Sutikdami Naujuosius būkite tvirtai įsitikinę, kad iš bet kokios padėties yra išeitis. Jokie sunkumai nebaisūs tam, kuris turi vertingą tikslą ir atkakliai bei išmintingai jo siekia. Žymiai smagesnis bus sausio 1 dienos vakaras, todėl tie, kurie nori pratęsti šventę su draugais, šiuo metu, ko gero, pasijus džiugiau negu gruodžio 31-osios vakarą. Tačiau norėčiau įspėti, jog ir Naujųjų išvakarėse, ir iš karto sutikus 2010-uosius bus “slidus” metas, tad būkite ypač atidūs, nes yra pavojus nukristi, susižeisti galūnes ir kt.

– Kuo ypatingas Tigras astrologinių ženklų hierarchijoje?

– Tigro ženklas kinų astrologinėje sistemoje išsiskiria tuo, kad skatina dvasios didybę, polėkį, taip pat reikalauja drąsos siekiant reikšmingų tikslų.

– Kuris metų laikas palankiausias naujiems siekiams, kūrybai, didelių darbų pradžiai?

– Pavasaris, kuris visada siejamas su atgimimu, palankiausias menininkams, tikriems kūrėjams, talentams, žmonėms, drąsiai ieškantiems dvasinių praktikų srityje, mokslininkams, kurie pretenduoja į atradimus, įžvalgas, eina ieškojimų keliu. Jis palankus visiems, kurie vienaip ar kitaip susiję su grožio kūrimu, puoselėjimu, atradimais, originalumu. Tačiau metų pirmoji pusė bus prastesnė tiems, kurie stokoja kūrybingumo, drąsos, per daug linkę į konkretumą, racionalumą.

Siekiant sėkmės, pirmąją metų pusę vertėtų atsisakyti ko nors ypač egoistiško, agresyvaus, pasiaukoti dėl kito gerovės, padaryti ką nors gailestingo, humaniško. Mat kitų metų valdovas yra Baltasis Tigras.

– Kuo ypatingas dangaus ženklų išsidėstymas kitais metais?

– 2009 metais ypač stiprus akcentas buvo “šaltame” Vandenio ženkle dėl čia įsikūrusio Jupiterio. 2010 metais Jupiteris ypač akcentuos Žuvų Zodiako ženklą, kuris yra emocionalesnis, mažiau racionalus, tačiau ypač kūrybingas, dvasingas, žymiai šiltesnis, žmogiškesnis. Šiemet Jupiteris bus Žuvų ženkle kartu su Uranu – tai įvyksta gan retai, maždaug kas aštuoniasdešimt dvejus metus. Šiuo atveju viename ženkle susitinka dvi planetos, kurių viena atsakinga už dvasingumą, autoritetus, kita, tai yra Uranas, už atsinaujinimą, išradimus, pokyčius, naujoves, kartais net revoliucines. Tai parodo dideles pirmos metų pusės galimybes dvasinių ieškojimų srityje, ieškant naujų religinių kelių, visuomenės vystymosi modelių. Šios pozicijos taip pat turėtų paskatinti keisti iš esmės požiūrį į žmogų, jo evoliucinius tikslus, jo dvasinio kelio sampratą.

– Ar 2010 metai bus palankūs meilei, vedyboms?

– Taip, juk tai poriniai metai. Pavasaris, kaip jau minėjau, bus labai įtaigus. Jis įsimins stipriais emocijų proveržiais, aistringumu, jausmingumu. Tuo metu užsimezgę meilės romanai bus ypač įdomūs, audringi, gilūs, tačiau tik tuomet, jei poroms nestokos romantizmo, dvasingumo, fantazijos.

– Tigras – ypatingas gyvūnas, vyresnysis katės brolis, toks pat gudrus, išdidus, bet karingesnis, nes vis dėlto plėšrūnas. Ar tos jo savybės atsispindi jūsų prognozėse?

– Birželį, liepą, rugpjūtį Tigro metai stipriai pasikeis – užuot kėlę romantizmą, dvasingumą, žadins karingumą, ribines ambicijas, polinkį į staigius, netikėtus sprendimus, maksimalizmą. Polėkį pakeis tvarkos, konkretumo, paprastumo, aiškaus rezultato reikalavimai, dažnai per daug skuboti ar kategoriški. Galima drąsiai sakyti, jog 2010 metai bus juntami tarsi tigro kailis: dryžis juodas – dryžis auksinis, švelnus nuostabus kailis ir aštrūs dantys… Sausis – vienas ramiausių daugeliui. Pirmos dvi dekados – gan ramus stabilizavimosi metas tvarkant verslo, finansų reikalus, įstatymo institucijose. Nuo sausio trečios dekados iki vasario trečios dekados – aktyvesnis, tačiau mažiau palankus periodas, kai kolektyvuose jausis noras keisti situaciją, formuoti naujas komandas, pradėti naujus darbus, tačiau šis metas nėra palankus nei naujiems sumanymams, nei naujiems darbams pradėti. Greičiausiai tai, kas pradėta šiuo metu, nuvils. Sausio pabaigoje ir vasarį gali užklupti virusinių ligų banga. Tam pasiruošti, stiprinti imunitetą vertėtų iš anksto. Šis periodas taip pat pasižymės avaringumu, gausiais technikos gedimais, niūresnėmis nuotaikomis. Tik nuo kovo prasidės aktyvusis, produktyvusis metų periodas, iš tiesų palankus pradėti naujus darbus, plėsti veiklą gerai paruoštoje dirvoje. Šis periodas truks iki gegužės trečios dekados.

– Kurį mėnesį Lietuvoje laukiama didesnių permainų? Gal pagaliau pasibaigs ekonominė krizė?

– Dangaus kūnai Lietuvoje takoskyrą lemia birželį. Būtent šiuo metu formuosis giliosios permainos, svarbūs sprendimai už uždarų durų, nors juos pajusime kiek vėliau, liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Būtent vasara daugeliui taps pirmuoju stipresnio išbandymo periodu. Gyvendami Lietuvoje, neišvengsime bendrųjų tarptautinės visuomenės gyvenimo problemų. Deja, krizei galo žvaigždės dar nerodo. Būtent vasarą turėtų pasireikšti naujas jos etapas.

Vasarą ypač pajusime sustiprėjusią konkurencinę kovą ne tik Lietuvoje, vietinėse verslo, finansų įmonėse, politinėse grupuotėse. Ne mažiau įtempta situacija bus ir pasaulyje. Šiuo periodu dažniau susidursime su netikėtais verslo, politikos, net valstybių valdymo, tarptautinių santykių sprendimais. Ypač sustiprės kova už gamtos resursų valdymą, įtakos sferų pasidalijimą ir pan. Antroji vasaros pusė – galimų supurtymų valiutų, finansų rinkoje, ekonomikoje, tarptautiniame gyvenime metas. Tuo metu gali siautėti gamtos stichijos, todėl pavojinga planuoti ilgesnę ar sudėtingą tolimą kelionę.

Ypač išaugusį karingumą, troškimą konkuruoti, nugalėti bet kokia kaina šiuo metu skatins net dvi svarbios Saulės sistemos planetos, vos ne vienu metu, prasidedant vasarai, perėjusios iš taikingo Žuvų ženklo į karingą ugninį Avino Zodiako ženklą. Tai bus tie patys Jupiteris ir Uranas. Pastarasis šiame ženkle po truputį įsitvirtins net septyneriems metams. Vasaros metu įėjusios į šį ženklą šios planetos netrukus čia sutiks ypač stiprų susipriešinimą su opozicijoje – Svarstyklėse – įsikūrusiu Saturnu, vėliau – su Plutonu, karminiais Mėnulio mazgais Ožiaragyje. Pasaulinėje ekonomikoje, tarptautinėje politikoje tai – ypač išryškėjusių prieštaravimų metas. Finansinėje sistemoje – būtinybės spręsti gilėjančios krizės padarinius metas. Prekyboje, versle, manau, bus dar didesnio sąstingio metas nei šiemet. Vasarą reikės
įdėti nemažai pastangų, kad išlaikytume tai, ką turime geriausio. Sunkios ekonominės finansinės situacijos fone vasara išryškins prieštaravimus politinėse struktūrose, valstybės valdyme. Tai skandalų, atsistatydinimų metas.

– O kokius vaisius “skinsime” rudenį?

– Rugsėjis daugeliui bus reikalingas tiesiog atgauti optimizmą ir jėgas po vasaros. Rudeniop, ko gero, ir valstybės tarnautojai pajus, kad tenka dar labiau susiveržti diržą.

Spalis – ir vėl viltingas, taikingiausias mėnuo antroje metų pusėje. Šiuo periodu kiek atsigaus verslas, pagerės nuotaikos, stabilizuosis politinė situacija tiek Lietuvoje, tiek tarptautinėje politikoje. Vis dėlto, manau, nei sveikatos apsaugos, nei švietimo sistemos, nors tai ir apgailėtina, nesulauks geresnių laikų. Lapkritį ir gruodį reikalai klostysis kiek geriau. Nepaisant to, metų pabaigoje jausimės niūriai. Reikės nemažai pastangų, kad išlaikytume optimizmą, tikėjimą.

– Įdomu, ar mūsų šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė išlaikys savo pozicijas?

– Jai sunkesnė bus vasara, tačiau iki metų pabaigos ją tikrai turėtume matyti prie valstybės vairo. Rudenį, beje, iškils pavojus kai kuriems autoritetingiems žmonėms būti sukompromituotiems. Ypač sunku bus susivokti, kur tiesa, o kur melas. Metų pabaigoje svarbiau už viską mums visiems vertėtų branginti dvasinę šviesą, sielos ramybę, esmines vertybes. Tačiau desperatiškai skubant metų pabaigoje tai nebus lengva padaryti.

Išsamios kitų metų pranašystės išdėstytos tradiciniame N.Valaitytės-Volmer išleistame astrologiniame kalendoriuje.

Baltojo Tigro linkėjimai Zodiako ženklams

Avinui

Labai gali būti, kad išsipildys drąsiausios jūsų svajonės. Bet ir iš jūsų bus pareikalauta šio to: Tigras iš Avinų laukia drąsos priimant sprendimus, gebėjimo atleisti priešams ir dalytis paskutiniu kąsniu su draugu. Draugystė – svarbiausia, apie ką derėtų galvoti ateinančiais metais. Šis dieviškas jausmas padės atlaikyti visus išbandymus, atneš daug džiaugsmo, o gal ir pinigų. Jei sugalvotumėte ieškoti darbo, geriausi pasiūlymai laukia draugų firmose arba jiems rekomendavus. Ypač seksis tiems, kurie darbuojasi mokslo, žurnalistikos, nekilnojamojo turto srityse.

Jaučiui

Metai jums be galo svarbūs, nes likimas pasikeis gana smarkiai, kai kurie įvykiai net įsimins kaip svarbiausi gyvenime. Kilstelėsite šeimos paslaptis dengiančią širmą – sužinosite daug naujo apie savo kilmę, lemtingus giminės įvykius. Tai pakeis daugelio gyvenimo tikslus ir net pasaulėžiūrą, iš prigimtiems lėtokiems ir konservatyviems Jaučiams pagaliau pavyks sučiupti įnoringą Laimės paukštę, – pakaks tik naujai žvilgtelėti į daugelį problemų.

Metai itin palankūs politikams, žurnalistams, artistams ir žmonėms, vienaip ar kitaip susijusiems su literatūra, menu.

Dvyniams

Kiti metai jums – visuotinio atsinaujinimo laikotarpis. Permainos pribrendo, jos – neišvengiamos: arba atsidursite visiškai naujose aplinkybėse, arba… patys imsitės iš pagrindų keisti nusistovėjusį gyvenimą. Bet kuriuo atveju turėkite galvoje: būtent dabar dedami jūsų ateities pamatai ilgiems metams. Galite tikėtis ir pinigų, ir geresnio darbo. Svarbu žinoti, kad karjeros ambicijas geriau realizuoti dabartinėje tarnybos vietoje. Tų, kurie susigundys aukštesnėmis pareigomis ir pereis į naują darbą, laukia nusivylimas.

Vėžiams

Netrukus prasidės naujas gyvenimo etapas. Nesijaudinkite: jokių ypatingų perversmų nenumatoma. Puikiai suvokiate permainų būtinybę, tad patys ir pradėsite mūryti šviesios ateities pamatus. Gali būti, kad kažkam teks prisiversti nugalėti save ir ryžtis daryti tai, ko anksčiau nedarydavo, kažko atsisakyti, – bet ši auka bus pateisinama, todėl gal ne tokia ir skausminga. Juk ne tiek svarbūs patys įvykiai, kiek mūsų požiūris į juos.

Galvojate keisti profesiją? Gal jumyse snaudžia genialus pedagogas? Pedagogams Tigras žada karjeros šuolį. Seksis ir teisininkams, geologams, archeologams, istorikams, žemdirbiams.

Liūtams

Tigro metais Liūtas turi dirbti be atvangos. Tik taip įmanoma tikėtis sėkmės, bet ne banalios, išreikštos pinigais ar aukštesniu postu. Ne! Jūsų svarbiausi laimėjimai – ieškoti savęs. Vaizdžiai tariant, jums teks išleisti Liūtą iš narvo, kad jis galėtų skuosti į savo pampas, kaupdamas pasitikėjimą, įgydamas naujų sąjungininkų ir draugų. Narsi Liūto širdis ims plakti dažniau, laukdama tikros, laukinės meilės, – ir labai tikėtina, kad šis jausmas aplankys jus. Tik nesuveskite visko į audringus seksualinius santykius, antraip turėsite tenkintis trumpalaikiu nuotykiu. Liūtas 2010 metais galbūt įsigis mokytoją ir tramdytoją viename asmenyje, ir tai apvers jo pasaulį.

Labai geri ateinantys metai bus profesionaliems sportininkams ir šokėjams, o šit pedagogų ir gydytojų kūrybinės iniciatyvos liks neįvertintos. Būkite atsargūs, norėdami gauti kreditą ar tvarkydami verslo dokumentus.

Mergelėms

Tigro metai jai mistiški, nematomų jėgų įtaką šio ženklo atstovai jaus nuolatos. Jūsų laukia dvasinis atgimimas, gyvenimo būdo pokyčiai, nors gali tekti pakeisti ne tik profesiją, bet ir tėvynę. Mergelės jausis gavusios magišką dovaną, net sugebės pasinaudoti ja siekdamos naujų taurių tikslų. 2010-ieji žada išsvajotą nuosavybę – butą ar vasarnamį. Mergelės pajus nenumaldomą pasidygėjimą smulkiomis buities problemomis, ir taip aštriai, kad norės neatsigręždamos bėgti kad ir į negyvenamą salą.

Metai palankūs dirbantiems medicinos, aptarnavimo ir bankų srityse (išskyrus vadovus). Aktoriai sulauks išsvajoto pripažinimo, mokslo darbai bus deramai įvertinti. Gerai seksis policininkams, kriminalistams, kariškiams, taip pat laivų įmonių ir aviacijos kompanijų vadovams.

Svarstyklėms

Laukite didelių permainų. Žvaigždės jums žada naujų pomėgių, gal ir naujų draugų, tačiau būkite maloningi ir seniesiems: net bėgdami nuo jų į “nuostabią ateitį” pasistenkite palikti bent telefono numerį. Bet koks užsiėmimas, kurio imsitės, tirpte tirps jūsų rankose. Jei ketinate tuoktis – pats metas. Tie, kurių vaikai jau ūgtelėję, ras būdą užpildyti širdyje likusią tuštumą. Nenumokite ranka į savo sveikatą, ir jums pakaks jėgų nuversti kalnus. Jei pajusite neįveikiamą norą pakeisti gyvenamąją vietą, nesipriešinkite: tolimų kelionių vėjas jums naudingas kaip kokie ilgaamžiškumo vitaminai…

Kūrybinės iniciatyvos duos nuostabių vaisių: žingsnį pripažinimo link žengs dailininkai, rašytojai, dizaineriai, tik neatstumkite artimųjų, nenumokite ranka į jų vertinimus. Metai palankūs mokslinei veiklai ir mecenatams.

Skorpionams

Tigro metais pokštus mėgstantis likimas rengia daug įdomių dalykų. Gal ne visi jie bus malonūs, bet tik-rai nė vienas nepraeis be pėdsakų. Metai bus tarsi šventė, fejerverkas! Įspūdingas poilsis, kelionės ir susitikimai su neužmirštamais žmonėmis – štai pagrindinės jų gairės. Kuo toliau Skorpionas nutols nuo namų, tuo daugiau šansų, kad jo laukia sėkmė. Taigi paslėpkit savo nuodingą geluonį, užsivožkite plačiakraštę skrybėlę ir – pirmyn!.. Antra vertus, tuo pat metu jūsų laukia rimtas vidinis darbas: daug teks permąstyti – gyvenime, profesijoje, meilės santykiuose…

Sėkmingi metai dirbantiems socialinėje ir juridinėje srityse, medicinoje, smulkiajame versle. Tačiau galimi nemalonumai dėl mokesčių.

Šauliams

Iš esmės Tigras ir Šaulys – giminingos sielos, todėl jums, mielieji, ateinantys metai klostysis sėkmingai.
Jokių rimtų sukrėtimų ir globalių perversmų nenumatoma, bet ir snausti neteks. Žingsnis po žingsnio judėsite tikslo link, pakeliui sužinosite daug įdomių dalykų, rasite naujų draugų, laimėsite lažybas, lipsite karjeros laiptais. Svarbiausia sėkmės sąlyga: kad ir kuo užsiimtumėte – darykite tai su malonumu! Jūsų laukia pripažinimas ir sėkmė.

Fortūna bus palanki pradedantiems politikams ir artistams, medikams, mokslininkams, komersantams ir visokio plauko “pilkiesiems kardinolams”.

Ožiaragiams

Naujieji metai iš jūsų pareikalaus energingų veiksmų, naujų santykių ir verslo metodų. Tad užmirškite įprastą konservatyvumą, nesišalinkite reformų, naujų tendencijų ir novatoriškų pasiūlymų: sėkmė šypsosis, jei atsisakysite pasenusių formų įvairiose gyvenimo srityse. Žinokite: sėkmė gali pranokti pačius drąsiausius lūkesčius! Tiesa, to siekdami privalėsite nuolatos atsisakyti malonumų, bet, kaip sakoma, tai atsipirks su kaupu. Būtent 2010 metai lems artimiausio dešimtmečio perspektyvas. Visi kontaktai ir kelionės bus susijusios vien su materialiniais, komerciniais interesais, uždarbiu ir pirkiniais.

Metai itin palankūs rašantiems žmonėms, todėl leiskite savo darbus ir laukite honorarų. Kita palanki sritis – kontaktai su finansinėmis ir administracinėmis tarnybomis, kapitalo investavimas. Galima gauti neblogų dividendų ir už tarpininkavimą, konsultacijų teikimą.

Vandeniams

Jūsų laukia nelengvi, bet turiningi, svarbūs ir įdomūs metai. Per artimiausius 12 mėnesių teks perkainoti save ir aplinkinius, naujomis akimis pažvelgti į pasaulį, kad galėtumėte geriau įvertinti tikrovę ir greičiau įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Nebijokite permainų, dabar bet kuri jų neš tik sėkmę! Ir įsiklausykite, ką kužda lemtis: intuicija Tigro metais padės išvengti rimtų klaidų, nurodys trumpiausią ir paprasčiausią kelią į sėkmę.

Tai metas, kai pinigus teks užsidirbti galva: už geras idėjas bus taikomas aukščiausias tarifas. Spręsdami finansinius klausimus būkite gudrūs ir išradingi. Gali tekti savo interesus ginti teisme, tad negailėkite advokatui. Daugeliui bus pasiūlyta keisti darbą.

Žuvims

Jums tai bus naujo gyvenimo ciklo pradžia: išgyvensite laimingą lūžį, ir gyvenimas pasuks nauja vaga. Taigi juodasis periodas baigiasi, galite atsipalaiduoti, priekyje – nauji horizontai!

Svarbiausias metų įvykis bus susijęs su šeima. Brandesnio amžiaus žmonės susiras savo antrąją puselę arba nutrauks nebeegzistuojančios sąjungos pančius, o jaunesnieji išplauks iš ramaus tėvų namų užutėkio į atvirą jūrą. Tie, kurie dabar stovi kryžkelėje, pagaliau pasirinks teisingą kryptį: ras savąjį kelią ir savuosius namus.

Dalyvaukite visuomenės renginiuose, nevenkite pristatymų, reikškitės: privalote būti matomi. Metai atveria puikias perspektyvas tiems, kurie svajoja apie advokato, psichologo, astrologo, vedėjo kelią. Palankus laikas keisti darbą.

Parengta pagal dienraščio „Respublika” priedą „Julius/Brigita”. Autorė Giedrė MILKEVIČIŪTĖ.