Patarimas „seksualiems“ plaukams

Alfa.lt

 Garsūs pasaulio modeliai pataria: jei nori atrodyti itin stilingai ir seksualiai, nusidažyk plaukus raudonai.

Ryškios, beveik neoninės spalvos užima aukščiausias rudens – žiemos sezono populiarumo pozicijas. Madingi tamsiai mėlyni, raudoni, rožiniai bei violetiniai akcentai. Siekiant didesnio išraiškingumo, ryškūs pėdsakai atsiranda ir plaukuose.

 

Vartant populiarių žurnalų puslapius matyti, jog ši žiema žada būti ryški ne tik drabužių, bet ir šukuosenų madoje. Joje karaliauja gyvenimo džiaugsmu, energija ir seksualumu spinduliuojanti raudona spalva. Ji ypač tinka dinamiškoms, gyvybingoms, emocionalioms ir impulsyvioms moterims bei merginoms. Dažniausiai raudoną spalvą bei įvairius jos atspalvius renkasi tos, kurios nebijo rizikuoti ir visuomet nori atsidurti dėmesio centre.

 

Stilistai pabrėžia, jog „ugninės mergaitės“ įvaizdį padėjo suformuoti nuo mados industrijos neatsiejamos rusvaplaukės manekenės, tokios kaip Lily Cole, Cecile Sinclair, Lindsay Wixson, Alice Rauseh, Cintia Dicker ar Marloes Horts. Jos, kaip ir šios mados etalonu tituluojama britų supermanekenė Karen Elson, ragina nebijoti eksperimentuoti ir atrodyti išskirtinai. Keletas madingų kirpimų ir raudonos spalvos tonų – galerijoje.