Rinkai pristatomas pirmasis lietuviškas ekologiškas kompiuteris

Technologijos.lt

 Lapkričio pabaigoje Klaipėdos bendrovėje „Greitas Servisas“ sukomplektuotas pirmasis lietuviškas ekologiškas kompiuteris.

„Pasaulyje gaminama daug panašaus tipo kompiuterių, o Lietuvoje iki šiol niekas tuo neužsiėmė. Todėl ir nusprendėme sukurti Lietuvos vartotojo poreikiams pritaikytą ekologišką kompiuterį“, – sako UAB „Greitas Servisas“ direktorius Vitoldas Vaičiūnas.

 

Pasak V. Vaičiūno, kompiuteris „Green PC Home“ turi CE sertifikatą ir sveikatos ministerijos rekomendacijas vartotojams bei atitinka aukščiausius tokio tipo technikos standartus, todėl nekenkia vartotojui ir gamtai.

 

„Šis kompiuteris dirba ypač tyliai, nes po daugelio testinių darbų yra sukomplektuotas be ventiliatorių, jis taupo elektros energiją ir yra pagamintas iš mažiausiai kenkiančių aplinkai detalių. „Green PC Home“ parduodamas su pilnu programines įrangos paketu, nebrangus ir prieinamas kiekvienam vartotojui“, – naujojo gaminio privalumus vardijo V. Vaičiūnas.

 

Kompiuterį sukomplektavo patyrę IT specialistai – bendrovę „Greitas Servisas“ šių metų pradžioje įkūrė iš UAB „Gera Kaina LT“ išėję darbuotojai. Įmonė įdiegė ir visiškai naują Lietuvos IT rinkoje aptarnavimo koncepciją, kuri buvo įgyvendinta atsižvelgiant į ilgametę klientų poreikių analizę.

 

Visas paslaugas (prekyba kompiuteriais, IT servisas ir rašalinių kasečių bei tonerių pildymas) įmonė teikia ne tik įprastai, bet ir internetu. Ši sistema suteikia galimybę įmonei siūlyti aukštos kokybės paslaugas už ypač žemą kainą.

 

www.technologijos.lt