„Mažeikiai“ pateko į LKF Mažosios taurės finalą

Šventojoje sužaistos pirmosios LKF DnB NORD Mažosios taurės turnyro pusfinalio rungtynės tarp Palangos „Naglio-Adakrio“ ir „Mažeikių“. Mačą po labai atkaklios kovos rezultatu 77:73 (21:19, 18:11, 14:28, 24:15) laimėjo nugalėtojų titulą ginantys mažeikiškiai.

„Mažeikių“ vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys po rungtynių pažymėjo, kad jo komandai šypsojosi Fortūna: „Rungtynės buvo permainingos, 2 kėlinius kontroliavome padėtį aikštėje, tačiau trečiajame kritome į duobę. Varžovai gynėsi „aikšte“, o mes niekaip negalėjome sėkmingai užpulti. Per 4 kėlinį tritaškiais metimais pakeitėme rungtynių eigą, po to vyko kova taškas į tašką. Sportinė sėkmė ir Fortūna šypsojosi mums, todėl ir laimėjome. Savo komandos žaidimu patenkintas nesu: nepavyko rungtyniauti greitai, darėme daug klaidų, nesugebėjome sustabdyti Mindaugo Remino ir Nerijaus Strazdausko.“

„Mažeikiai”: V.Kazlauskas (6 atk., 3 per. kam., 4 rez. perd., 5 kld.) 16, M.Tamušauskas (6 atk. kam.) ir O.Mačernis (2/8 trit.) po 13, A.Čiapas – 11.

„Naglis-Adakris”: N.Strazdauskas (7 atk. kam.) 22, M.Remimas (3 per., 7 atk. kam., 6 rez. perd.) – 20.

Antruoju LKF DnB NORD Mažosios taurės turnyro finalo dalyviu tapo Molėtų „Ežerūnas-Karys“, pusfinalyje po atkaklios kovos rezultatu 77:71 (23:16, 16:17, 9:13, 29:25) palaužęs Kauno „TopSport-ArxBalticos-Policijos“ pasipriešinimą.

Finalas įvyks šiandien 13.15 Šventojoje.