Kepurė – stiliaus detalė žiemai

Alfa.lt

 

 

Šaltuoju metų laiku išeiti iš namų „apnuoginta“ galva ne tik labai nesveika, tačiau, pagal garsiausius mados dizainerius, ir kiek nestilinga. Juk tinkamai pasirinktas galvos apdangalas gali puikiausiai pasitarnauti įvaizdžio kūrime: su berete tampi romantiška paryžietė, kepurėlė su snapeliu paverčia stilinga sportininke, o įspūdinga kailinė kepurė dovanoja tau prabangios moters įvaizdį…

 

Kokia moteris norėsi būti šį rudens/žiemos sezoną – gali nuspręsti pati. O mes, naršydami žymiausių dizainerių kolekcijas, pateikiame pagrindines kepurių tendencijas.

Kailinės kepurės

Neverta ir sakyti – didžiausia rudens/žiemos sensacija tapęs kailis karaliauja ir čia, galvos apdangalų sektoriuje.

Spalvų diapazonas – nuo neutralių žemės tonų ir natūralių iki ryškių acid klyksmų. Formų pasiūla taip pat nenuvilia, tačiau pačios stilingiausios rinksis kepures su „ausytėmis“ – tai ir labai šilta, ir labai madinga.

 

Papuošalais dekoruotos kepurės

Kaip ir plaukų lankeliai, taip ir kepurės puikiai atrodo dekoruotos įvairiausiais karoliukais, akmenėliais ar plunksnomis. Ar ne laikas vėl išsitraukti siūlą su adata ir kibti į darbą?

Beretės

Beretės, kaip ir Chanel švarkeliai, visada bus madingi ir stilingi. Žinoma, šiek tiek keičiasi forma ir faktūra, tačiau idėja išlieka ta pati – beretė, geriausia svajoklių moterų draugė.

Ryškios spalvos

Nykias dienas pasitikime su spalvų fontanu! – kviečia Chanel, Michael Kors mados namų dizaineriai. Ryški kepurė be jokios abejonės suteiks jūsų pasirinktam įvaizdžiui aštrių prieskonių.

Odinės kepurės

Dizaineriai siūlo prisijaukinti anksčiau buvusias kiek atgrasias odines kepures. Šį sezoną jos tapo nebe fetišo elementu, o stilingu miesto moters aksesuaru.

Skrybėlaitės

Jaukios kuklios skrybėlaitės puikiai tiks toms moterims, kurios renkasi lengvą romantišką stilių su stilizuotais vintage elementais.


Ekscentriški kūriniai ant galvos

Ką ir bepridursi – dizainerių išmonė pranoko visus iki šiol buvusius lūkesčius. Sunku pasakyti, ar kuri nors moteris išdrįs ir pritaikys šiuos meno kūrinius sau, tačiau pasižiūrėti tikrai verta. Vien dėl meninio išprusimo…