Moteris valgykloje prarijo 78 įrankius

Balsas.lt

 Moteris turinti šaukštų ir šakučių rijimo maniją buvo paguldyta ant operacinio stalo po to, kai prarijo visus valgykloje buvusius stalo įrankius. Roterdame (Olandija) chirurgai iš Margarete Daalman skrandžio pašalino 78 stalo įrankius. Moteris pasirodė ligoninėje ir skundėsi pilvo skausmais. Peršvietus 52 metų moterį rentgeno spinduliais chirurgai negalėjo patikėti – skrandyje buvo tuzinas šakučių, šaukštų, šaukštelių.

 

„ Atrodo, jog ją apsėdusi įrankių rijimo manija ir kiekvieną kartą atsisėdusi pietauti jai mažiausiai rūpi maistas – ji tiesiog suvalgo įrankius,“ – sakė medikai.
M.Daalman dirba sekretore nekilnojamojo turto agentūroje paaiškino daktarams, kad ji negali savo noro kontroliuoti.

 

„Nežinau kodėl, bet pamačiusi sidabrinius įrankius mane užvaldo noras juos suvaldyti. Aš to negaliu kontroliuoti,“ – sakė nukentėjusi.

 

Medikai išsiaiškino, kad tai nėra pirmas moters apsilankymas ligoninėje dėl akivaizdžiai „sunkaus maisto“. Be to, moteriai nustatytas  ribinis asmenybės sutrikimas, kuris ir verčia ją valgyti įrankius, todėl jai paskirta terapija.

 

Medikų tikinimu tai nėra pirmas atvejis, kuomet pacientai yra gydomi nuo noro valgyti tam mažiausiai tinkamus dalykus. Tačiau dar nei vienas nebuvo suvalgęs tiek daug įrankių vienu metu.

 

Moteris valgydavo tik šaukštus ir šakutes, tačiau niekada nevalgydavo peilių. Medika neturi atsakymo kodėl ji nevalgydavo peilių. Jos skrandžio turinio nuotrauką galite pamatyti ČIA.