Už nuopelnus E.Žukauskui įteiktas auksinis „Žalgirio“ ženklelis

Vilniausdiena.lt

 

Per Eurolygos sezono atidarymo rungtynes su Vilerbano „Asvel“ ekipa buvo pagerbtas ne vieną sezoną ŪBIG valdomo Kauno „Žalgirio“ marškinėlius vilkėjęs, buvęs ekipos kapitonas ir vienas lyderių Eurelijus Žukauskas.

 

Po pirmojo kėlinio ant Kauno sporto halės parketo, šį kartą tik simboliškai, žengęs gyva legenda tapęs krepšininkas sulaukė didelio aistruolių palaikymo, o klubo 60-mečio proga pagamintą auksinį „Žalgirio“ ženklelį jam įteikė komandos prezidentas Arvydas Sabonis.

 

Per savo karjerą E.Žukauskas kartu su „Žalgiriu“ tapo Eurolygos čempionu (1999 m.), Europos taurės laimėtoju (1998 m.), tris kartus virš galvos kėlė Lietuvos krepšinio lygos (LKL) taurę (1998, 1999, 2008 m.), du kartus iškovojo Baltijos krepšinio lygos (BBL) auksą (2007, 2008 m.) ir 2008 m. taip pat su „Žalgiriu” triumfavo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyre.

 

Švente tapusiame Eurolygos atidarymo mūšyje netrūko ir kitų džiugių akimirkų – per didžiąją pertrauką naująją dainą „Visi Kauno „Žalgirio“ fanai!“ gyvai atliko Linas Adomaitis, o prieš mačą buvo pristatytas atsinaujinęs „Žalgirio“ talismanas – Žalgirinis.