"Žuvėdra" pedagogams dovanoja dar vieną papildomą koncertą

 Spalio 1 d., ketvirtadienį, 15 val. ir 17 val. Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centre (Naftininkų g. 11) koncertuos Klaipėdos universiteto sportinių šokių kolektyvas „Žuvėdra“.

 

Į III tarptautinio meno festivalio renginių programą įtrauktas „Žuvėdros“ koncertas, skirtas Tarptautinei mokytojų dienai paminėti, sutapo su savaitgalį nugriaudėjusiu šio kolektyvo triumfu – Lotynų Amerikos šokių ansamblių Europos pirmenybėse „Žuvėdra“ pelnė čempionų auksą.

 

Daugkartinių Senojo žemyno ir pasaulio čempionų pasirodymą panoro išvysti labai daug mažeikiškių, todėl pakvietimų į koncertą akimirksniu neliko.

 

Siekdamas, kad kuo daugiau Mažeikių rajono pedagogų galėtų pasimėgauti įspūdingu reginiu, Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius nusprendė iš rezervo skirti lėšų dar vienam „Žuvėdros“ pasirodymui organizuoti. Kolektyvo vadovai Skaistutė ir Romualdas Idzelevičiai maloniai sutiko mažeikiškiams surengti dar vieną koncertą.

 

Įėjimas į abu „Žuvėdros“ koncertus nemokamas – su pakvietimais. Pakvietimus į antrąjį koncertą platina Švietimo skyrius pagal švietimo įstaigų pateiktas paraiškas.

 

www.infomazeikiai.lt