Rekordinis mėsainis sveria 84 kg

Valstietis.lt

 

Viename JAV Mičigano valstijos restorane iškeptas rekordinio dydžio, 84 kilogramus sveriantis mėsainis. Tokį užkandį „Mallie`s Sports Grill and Bar“ galima įsigyti už 499 JAV dolerius. Tai didžiausias mėsainis, kurį galima įprastai užsisakyti užeigoje.

 

Restorano savininko Steve`o Mallie teigimu, prireikė aštuonių valandų iškepti bandelei, kurioje galėtų tilpti 84 kilogramus sveriantis mėsainis, rašo telegraph.co.uk. „Patekimas į „Guinnesso“ rekordų knygą yra svarbiausias dalykas, kurį mums pavyko pasiekti.

 

Šio restorano kūrimui atidaviau visą savo gyvenimą, o galimybė pagarsėti rekordų knygoje yra šioks toks atpildas už tai“, – kalbėjo jis.

Mėsainis kepamas 15 valandų, po to ant jo uždedama sūrio, salotų ir pomidorų, o į restoraną jis atgabenamas ant stalelio su ratukais.
Restoranas pagerino sau anksčiau priklausiusį rekordą. Pernai jo darbuotojai buvo iškepę 60 kg sveriantį mėsainį.

 

Tai tik vienas iš keistų ir neįprastų rekordų, įtrauktų į naujausią „Guinnesso“ rekordų knygos leidimą, pasirodžiusį ketvirtadienį. Į knygą taip pat pateko aukščiausio pasaulio žmogaus titulo savininkas. Juo tapo 246,5 centimetrų ūgio Sultanas Kosenas iš Turkijos. Jau 55 metus gyvuojančioje knygoje taip pat galima rasti ilgiausias pasaulyje ausis turintį šunį bei didžiausią pasaulyje riedlentę.