"Mažeikiai" šventė pergalę draugiškose rungtynėse

Mažeikių „Mažeikiai” ir toliau tęsia pasiruošimą naujam sezonui. Penktadienį namuose be savo lyderio Marijaus Norkaus rungtyniavę šeimininkai rezultatu 97:73 (27:18, 13:19, 35:15, 22:21) sutriuškino Klaipėdos „Naftą-Uni-Laivitę”.

Nors po pirmų dvidešimties minučių šeimininkai pirmavo tik trijų taškų skirtumu, po pertraukos situacija aikštelėje pasikeitė. Itin gerai sužaidę trečiajį kėlinį šeimininkai jau turėjo triuškinančią persvarą, kuri ketvirtojo kėlinio metu buvo perkopusi ir trisdešimties taškų ribą.

Tai buvo antrosios „Mažeikių” draugiškos rungtynės. Pirmąsias rungtynes jie žaidė vakar Klaipėdoje su ta pačia „Nafta-Uni-Laivite”. Tąsyk rungtynės baigėsi taikiai – 72:72.

Sekančias rungtynes „Mažeikiai” žais pirmadienį, su Cherepovec „Severstal” klubu iš antrosios Rusijos lygos.