Pirmoji repeticija baigta pergalingai

Lietuvos Krepšinio federacija

Europos čempionatui besirengianti vyrų rinktinė Kauno sporto halėje sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes. Per jas mūsiškiai po pratęsimo palaužė Kęstučio Kemzūros treniruojamą Latvijos komandą 77:75 (17:15, 21:17, 10:13, 18:21, 11:9). Atkakli ir gana lygi kova vyko visas rungtynes, Lietuvos rinktinė pirmavo iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos.

Tuomet latviai sugebėjo įgyti 3 taškų pranašumą (66:63). Simas Jasaitis pataikė tik vieną baudos metimą, bet Linas Kleiza atkovojo kamuolį ir išlygino rezultatą. Per pratęsimą mūsiškiai jau neleido latviams pirmauti ir iškovojo pergalę.

Lietuva: Linas Kleiza — 26 (9 atk. k.), Kšyštofas Lavrinovičius ir Tomas Delininkaitis — po 13, Marijonas Petravičius — 8 (7 atk. k.), Robertas Javtokas ir Simas Jasaitis — po 6, Jonas Mačiulis — 4, Paulius Jankūnas — 1.

Latvija: Kristapas Valteris — 20, Kasparas Kambala — 17, Andris Biedrinis — 12, Armandas Škėlė — 11.

Vakar taip pat buvo paminėtas lietuvių pergalės 1939 metų Europos čempionate ir Kauno sporto halės 70-metis. Prieš rungtynes iškilmingai buvo pagerbti garsūs įvairių laikų sportininkai, rungtyniavę halėje, o per mačo su Latvija didžiąją pertrauką parodytas filmas apie 1939-ųjų pirmenybes.