Akcija: dvi prostitutės už vienos kainą

Balsas.lt

 

 

 

Vokietijos viešnamiai siūlo savo klientams galimybę permiegoti su tiek prostitučių, kiek jie pageidauja, už vienos kainą. Tokį būdą paklausai skatinti krizės metu šalies politikai jau įvertino kaip amoralų. Recesijos metu prostitucijos verslas išgyveno 30 proc. kritimą, todėl viešnamių savininkams kilo idėja pasiūlyti klientams restoranų „viskas įskaičiuota” tipo nuolaidas.

 

Išradingi verslininkai turi ir kitų pasiūlymų, pavyzdžiui nuolaidas pensininkams ar darbo netekusiems žmonėms, 10 proc. nuolaidas vyrams, kurie į viešnamį atvažiuoja dviračiu ar viešuoju transportu ar nemokamą batų valymą klientams, kurie viešnamyje praleidžia visą naktį.

 

Tačiau būtent pasiūlymas „viskas įskačiuota” sulaukė kontraversiškų vertinimų šalyje, kur prostitucija yra legalizuota ir pakankamai toleruojama visuomenės.
Tokias akcijas linkę siūlyti tie viešnamių savininkai, kurie prostitutėms moka fiksuotą dienos algą, nepriklausomai nuo to, turi jos klientų, ar ne.

 

Tačiau konservatyvių pažiūrų politikai išreiškė pasibjaurėjimą šia naujove ir inicijavo policijos reidus sekso klubuose, bandydama sustabdyti tendenciją.

„Tai yra grubus žmogaus orumo pažeidimas. Seksas „viskas įskaičuota” yra amoralus, mes negalime to toleruoti”, – sakė Baden-Württembergo vidaus ministras Heribertas Rechas dienraščiui „The Times”.

 

Kadangi teisiškai tokios akcijos nėra draudžiamos, policija reidų metu daugiausia dėmesio skiria nusižengimams, susijusiems su imigracija ir higiena.