Atsisveikinimo su Jacksonu ceremonija bus transliuojama visame pasaulyje

Alfa.lt

 

Atsisveikinimo su popmuzikos superžvaigžde Michaelu Jacksonu ceremonija, kuri vyks Los Andžele antradienį, bus transliuojama internetu visame pasaulyje, o jos auditorija gali pranokti netgi JAV prezidento Baracko Obamos inauguracijos ceremoniją. Socialinio tinklo „Facebook“ vartotojai visame pasaulyje galės dalytis pranešimais ir mintimis stebėdami nemokamą tiesioginę šios ceremonijos vaizdo transliaciją interneto portaluose „CNN Live“, ABC ir „E! Online“.

 

„Ruošiamės (vartotojų) skaičiui, kuris gali lengvai pranokti (stebėtą per JAV prezidento) inauguraciją“, – sakė „Facebook“ rinkodaros direktorė Randi Zuckerberg.

 

B.Obamos prisaikdinimo ceremonija buvo transliuojama internetu naudojant „Facebook Connect“ technologiją, kuri taip pat leis stebėti M.Jacksono atminimui skirtą renginio transliaciją, siunčiamą per vaizdo naujienų tinklalapį „CNN Live“.

 

Pasak R.Zuckerberg, „Facebook“ vartotojai tuo pat metu galės dalytis įspūdžiais su savo draugais ir visu pasauliu. Atstovė nurodė, kad M.Jacksono „Facebook“ svetainė pritraukė 6,5 mln. gerbėjų ir pagal populiarumą iš pirmosios vietos išstūmė B.Obamos „gerbėjų puslapį“.

 

Pasak organizatorių, antradienį vyksiantis M.Jacksono atminimo renginys truks 90 minučių.

50 metų atlikėjas mirė birželio 25 dieną, veikiausiai ištikus širdies smūgiui.