Pirmieji į Lietuvos tūkstantmečio šventę išvyko rajono šokėjai

 

Vakar, birželio 30 d., Mero pavaduotojas, laikinai einantis mero pareigas Rimantas Norkus kartu su šokėjų tėveliais, draugais, žiniasklaidos atstovais išlydėjo Choreografijos mokyklos auklėtinius ir pedagogus į Lietuvos tūkstantmečio dainų šventę „Amžių sutartinė“. Jie pirmieji išvyko į šventę. Iš viso Tūkstantmečio dainų šventėje Mažeikių rajonui atstovaus 681 mažeikiškis. Iš jų – 167 šokėjai.

Choreografijos mokyklos direktorė Jolanta Tendienė prisipažino, kad tokia gausi palyda sklaido nerimą, kelia nuotaiką išvykstantiesiems.

„Tėveliai, būkite ramūs, ilsėkitės, pramogaukite, atsipūskite nuo vaikų – dabar mes jais rūpinsimės“, – juokavo direktorė.

Susodinę vaikus į autobusus, kai kurie tėvai tarėsi dėl vykimo į šventę.  „Negalime praleisti tokios progos, juk mūsų vaikai šoks šventėje, kuri vyksta vieną kartą per tūkstantmetį“, – tikino jie.

 

Šiandien Kultūros skyriaus vedėja Angelė Rupkutė informavo, kad visi šokėjai, linksmai nusiteikę, apie 23 val. atvyko į Vilniaus Vladislovo Sirokomlės vidurinę mokyklą – ten šią savaitę gyvens Mažeikių saviveiklininkai.

 

Kartu į šventę atvyko 2 policininkai bei medicinos darbuotojas. Organizaciniai rūpesčiai gula ant Darbo grupės Dainų šventei organizuoti narių pečių. Darbo grupei vadovauja Kultūros skyriaus vedėja Angelė Rupkutė.

 

www.infomazeikiai.lt