„Mažeikių nafta“ paskelbta „Lietuvos metų eksportuotoja 2008“

 

Vakar Vilniaus Rotušėje vykusiame Lietuvos pramoninkų konfederacijos 20-mečio paminėjimo renginyje akcinei bendrovei „Mažeikių nafta“ suteikta  nominacija „Lietuvos metų eksportuotojas 2008“.  Specialus nominacijos prizas įteiktas bendrovės generalinio direktoriaus pavaduotojui Albertui Gimbutui.
Šiam titului buvo nominuota 14 šalies įmonių, kurios gamina lietuviškos kilmės produkciją bei ją eksportuoja ar teikia eksporto paslaugas.

 

Statistikos departamento duomenimis, 2008 m. eksportuota 55,5 mlrd. litų vertės prekių. „Mažeikių naftos“ eksportas, pernai siekęs 12,97 mlrd. litų, sudarė daugiau nei 23 proc. viso Lietuvos eksporto.

 

2008-aisiais Bendrovė eksportavo daugiau nei 75 procentus visos produkcijos į tokias pagrindines rinkas kaip Latvija, Estija, Vakarų Europa, JAV, Kanada bei Ukraina. Pastarojoje „Mažeikių naftos“ produktų pardavimai nuosekliai ir ženkliai auga. Bendrovė į Lietuvos ir užsienio rinkas tiekia reaktyvinių variklių kurą Jet A-1, mažasierį benziną, dyzeliną bei kitus produktus.

 

„Mažeikių nafta“ didelį dėmesį skiria eksportui ir šiuo metu aktyviai ieško naujų rinkų, pardavimo kanalų ir rinkos galimybių. Bendrovė parduoda ne tik tradicinius produktus, o atsiliepdama į naujus iššūkius siūlo ir naujus produktus – tokius kaip elektrinėms skirtas emulsuotas kuras.

 

www.infomazeikiai.lt