Garsus dailininkas Torcque kviečia į savo darbų parodą (FOTO)

 

Torcque gimė Roterdame (Olandijoje) 1941 m. liepos 2 d. Studijavo menus, taip pat ir iliustraciją bei grafinį dizainą „Famous Artist School“. Pirmą gyvenimo pusę kaip tapytojas išbandė įvairias Europos Bendrijos šalis, vėliau prasidėjo grafinio dizaino ir iliustracijos laikotarpis.

Paspaudę „Skaityti daugiau“ rasite  daugiau foto.

 

Gyvenimo rūpesčiai ir troškimai jį paskatino vėl imtis teptuko. Meilė tapybai atsiskleidžia jo darbuose, atliktuose naudojant įvairią techniką, ieškant vis kitokio stiliaus. Jo darbai atspindi jo dvasinę būseną ir jausmus.

Vaizduotė ir kūryba kursto jo vidinius konfliktus kurie Torcque tampa vidiniais karais tapant darbą. Pasinėręs į jų tapymą jis ilgam pamiršta supantį pasaulį.
Jo darbo vaisiai akivaizdūs, o tapybos mylėtojas gali atspėti, kokia drama ir kokios emocijos slepiasi tiems darbams gimstant, kurie verčia susimąstyti, aptarti, o ypač – mėgautis jų tobulumu, nes Torcque yra poetas, savo žodį įprasmindamas tapyboje.

 {morfeo 24}

Dailininko darbai eksponuojami  nuo 2009-04-29 iki 2009-09-29 adresu Respublikos 20, Mažeikiai. Visus kviečiame apsilankyti.

www.infomazeikiai.lt