Mažeikiuose įsikūrusi Suomijos bendrovė "Ingman Ice Cream" plečia savo veiklą Baltarusijoje

 

Suomijos bendrovė „Ingman Ice Cream” sėkmingai plečia savo veiklą ne tik Baltijos šalyse, bet ir Baltarusijoje. 2009 metų gegužės mėnesį „Ingman Ice Cream” ir Baltarusijos valstybės kontroliuojama įmonė „Rumiančevskoje” įkūrė bendrą įmonę „Ingman moroženoje”, kuri toliau vystys Gomelio ledų gamyklos veiklą. Šiuo metu įmonė yra ketvirta pagal dydį valgomųjų ledų gamintoja Baltarusijoje. Šis sandoris naudingas abiems šalims: vietinė valdžia yra solidus ir patikimas „Ingman” partneris, o investicijos turės teigiamos įtakos visam regiono pramonės sektoriaus vystymuisi.


„Šiemet sukanka 80 metų nuo „Ingman” veiklos pradžios Suomijoje. Džiaugiuosi, galėdamas pranešti, kad „Ingman” grupės plėtra Baltarusijoje sustiprins mūsų, kaip ledų gamintojo, pozicijas Rytų Europoje. Tikiu, kad didelę patirtį, pažangias idėjas ir žinias galėsime pritaikyti naujoje aplinkoje bei sėkmingai įgyvendinsime plėtros strategiją”,- sako Peter Ingman, „Ingman Ice Cream” generalinis direktorius.

Pagrindinės „Ingman Ice Cream” grupės rinkos yra Suomija, Švedija, Estija, Latvija ir Lietuva. Įmonių grupės pajamos 2008 metais sudarė 235 mln. litų.

Lietuvoje veikiančios įmonės „Ingman ledai” apyvarta 2008 metais buvo 51,2 mln. litų, įmonė užėmė Lietuvos ledų rinkos lyderio pozicijas (remiantis LR Statistikos Dept. duomenimis). Šių metų balandžio mėnesį bendrovės apyvarta, lyginant su 2008 metų tuo pačiu laikotarpiu, išaugo 10 proc.

 

 

www.infomazeikiai.lt informacija.