"Mažeikiai" nesukūrė stebuklo ketvirtąjame kėlinyje

„Mažeikiai” NKL pusfialį pradėjo pralaimėjimu Prienuose. Mažeikiškiai rungtyniavę su vietos „Rūdupiu” nusileido jiems rezultatu 70:55 (26–5, 20–14, 7–17, 17–19) ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1:0. „Mažeikiai” jau po pirmojo kėlinio buvo pasiųsti į nokautą. Net ir gausiai susirinkę mažeikiškių sirgaliai neįkvėpė komandos žaidėjų ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė net 27 taškai – 46:19.

Vis dėlto mažeikiškiai kovojo iki galo ir per trečiąjį kėlinį skirtumą sumažino iki 17, o likus porai minučių iki ketvirtojo kėlinio galo komandas skyrė tik 9 taškai (62:53) ir mažeikiškiai turėjo kamuolį savo rankose. Tačiau šios progos neišnaudoję svečiai pralaimėjo likusią atkarpą 7:2 ir patyrė pralaimėjimą.