Mažeikiškių jaunimo atstovai dalyvaus seminare

 

Balandžio 7-8 dienomis Plateliuose (Plungės r.) vyks seminaras Telšių apskrities savivaldybių jaunimo reikalų tarybų nariams ir jaunimo reikalų koordinatoriams. Renginyje, kurio tema „Savivaldybių jaunimo reikalų tarybos veiklos ir jų efektyvinimas“ bus diskutuojama apie jaunimo politikos plėtros tendencijas, savivaldybių jaunimo politikos gaires.

 

Visų apskrities savivaldybių jaunimo reikalų koordinatoriai pasidalins savo sukaupta patirtimi. Jaunimo reikalų departamento atstovai pristatys pranešimus apie jaunimo reikalų tarybų veiklos efektyvinimą. Seminaro dalyviai gilins žinias bei tobulins įgūdžius atlikdami stimuliacinę užduotį „Savivaldybių reikalų tarybų indėlis. Kad geriau jaunimui būtų“. Renginio darbotvarkėje taip pat numatytos užduotys, kurias susirinkusieji atliks dirbdami grupėse.

Seminare dalyvaus Mažeikių rajono savivaldybės vyriausioji specialistė darbui su jaunimu ir NVO, Loreta Rubežienė, Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Aušra Čėsnienė, Jaunimo reikalų tarybos pirmininko pavaduotojas Eduardas Vaičiulis ir kiti jaunimo reikalų tarybos nariai.

 

www.mazeikiai.lt ir www.infomazeikiai.lt informacija.