2009 m. kovo 16 d.

75 metų diena, 12 metų savaitė.

Saulė teka 06:35, leidžiasi 18:23. Dienos ilgumas 11:49. Mėnulio fazė – pilnatis. Oro temperatūra dieną  nuo +5 iki +7, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas vakarų, 0-2 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -1 iki +1, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas pietvakarių, 2-4 m/s.

 
Dienos patarimas – Ne tas protingas kuris garsiai apie savo protą kalba, bet tas, kuris tyliai darbus daro.

Dienos prietaras – Bėda raita atjoja, pėsčia išeina.

Sveikiname – Gerdas, Patrikus, Gentvilus, Varūnus.

 

Kovo 16 d. horoskopus skaitykite paspaudę „Skaityti daugiau”. 

Avinas

Šiandien galite nuveikti gerų darbų. Tikriausiai draugų ar pažįstamų dėka pavyks gauti reikalingą prekę, paskolą ar informaciją. Jei tvarkote verslo reikalus, tai susidursite su naujovėmis ir neišvengiamomis išlaidomis.

Tauras

Sugebėsite kūrybiškai ir progresyviai mąstyti. Jums gali būti patikėtos intymios paslaptys, išpasakoti slapti troškimai. Šiandien nepersitempkite, nenualinkite savęs kontaktais, darbais, nes energijos turėsite ne itin daug.

Dvyniai

Svajosite apie meilę, švelnumą, romantiškus ryšius. Seksis žavėti ir intriguoti. Gali iškilti klausimų, susijusių su praeitimi, buvusiais prisirišimais, turto aktualijomis. Seksis visa tai aiškintis.

Vėžys

Tai diena, kai su kitų pagalba ar be jos neblogai seksis spręsti turtinius, piniginius ir kitus aktualius klausimus. Galima imti kreditą, ką nors pirkti išsimokėtinai, rūpintis verslu, namais, ieškoti naujų uždarbio šaltinių.

Liūtas

Intensyviai bendrausite su artimaisiais, kolegomis. Galite nemažai nuveikti, gerindami savo materialinę padėtį, kurdami ir plėsdami verslą. Turbūt gausite žinią, kuri jus pradžiugins arba suintriguos.

Mergelė

Nusimato svarbus pranešimas ar įvykis, susijęs su mokslu, verslu, nuosavybe, mokesčiais. Su artimaisiais santykiai bus gana įtempti. Gal dėl to, kad nelabai toleruosite vieni kitų pasirinkimo, susijusio su pirkiniais, laisvalaikiu.

Svarstyklės

Šiandien seksis spręsti aktualius klausimus. Galite įvažiuoti į reikiamas vėžes. Įmanomas finansinis laimėjimas, malonus flirtas, meilės nuotykis. Galbūt kažkuo nudžiugins vaikai.

Skorpionas

Geras įvaizdis bei nuovokumas turės lemiamos reikšmės, jei mėginate įsidarbinti. Galimas svarbus pranešimas, naujiena. Palanku ieškoti partnerių bendrai veiklai. Galbūt nemažai laiko paskirsite grožio ir sveikatos profilaktikai.

Šaulys

Tikriausiai energingai demonstruosite savo valią, reikšite idėjas, skleisite savo įtaką. Jums reikėtų pažaboti netaktą ir apsišarvuoti kantrybe. Tuomet galėsite patirti džiaugsmą partnerystėje, atrasti tai, ko jums trūko.

Ožiaragis

Galima aptarti daug aktualių klausimų, numatyti ateities gaires, įrodyti savo sumanymų prasmingumą, sutvarkyti finansinius reikalus. Magija, sapnai, okultizmas šiandien jums bus gana reikšmingos temos.

Vandenis

Nuotaika turėtų būti nebloga. Nusimato malonus bendravimas su priešinga lytimi, jaudinamos emocijos, įspūdžiai, ypač jei esate toli nuo namų. Nepažįstamas arba įtakingas žmogus kažkuo gali nustebinti, suteikti gerų vilčių.

Žuvys

Jūsų pastabos, kritika gali sukelti netikėtą kolegų reakciją. Vis dėlto tikėtina, kad pavyks viską taikiai išsiaiškinti. Jūsų autoritetas darbe netgi pakils, jei ryžtingai imsitės suplanuotų darbų, nevengsite atsakomybės.

 

www.vytautus.com