Kiek vaikų iš tikrųjų turi L.Kernagis?

vtv.lt

Po to, kai pradėjo lįsti galai ir sklisti kalbos, kad Seimo narys Ligitas Kernagis neva nesuskaičiuoja, kiek turėjo moterų ir kiek su jomis susilaukė vaikų, tautos išrinktasis sutiko LNK laidai „Kakadu“ atlikti išsamią savo gyvenimo išpažintį ir pagaliau užkirsti kelią iš piršto laužtiems gandams.

Nusivežė “Kakadu“ į Jonavą ir atliko išsamią savo gyvenimo slėpinių ataskaitą. Šiam žingsniui, “Kakadu” žiniomis, paskatino pyla, gauta nuo paties Seimo pirmininko, kai apie bendrapartietį žiniasklaidoje pasirodė įvairiausi ir ne patys maloniausi gandai.

Ligitas Kernagis papasakojo, kaip jis su kolegomis koncertuodavo legendiniame „daktarų“ grupuotei priklausiusiame „Vilijos“ restorane. Tuomet į poras Ligitui piršosi ne viena gražuolė… „

„Tikroji išdykėlė“ – viena jų. Aušrinė pati prisipažino, kad „Vilijos“ klestėjimo laikais, tarp jos ir  Ligito Kernagio užsimezgė karštas romanas…

Kaip bebūtų keista, pats seimūnas artimus santykius su „Tikrąja išdykėle“ neigia… Seimo nario teigimu, juos siejo tik muzikinė veikla.

„Iš viso kiek bendravom, tai buvo aštuoni mėnesiai. Susipažinom labai paprastai – ji labai norėjo dainuoti ir aš jai keletą daineliu padariau…“  – pasakojo politikas.