Šunys užaugino mergaitę „mauglę“

 alfa.lt

Socialiniai darbuotojai Rusijoje atrado alkoholikės neprižiūrimą dukrą šunų globoje, rašo MailOnline. Mažoji Madina nuoga ropojo ant žemės, graužė kaulus ir glaudėsi prie šiltų keturkojų. Anna (23), mergaitės motina, apleido savo atžalą ir pradėjo girtuokliauti po to, kai pabėgo jos partneris, Madinos tėvas. Anna nuolatos į svečius pasikviesdavo kitus vietinius alkoholikus ir leido savo dukrai valgyti ant žemės su šunimis.

„Vaikas yra tikras angelas, bet ji negavo nei meilės, nei tinkamos priežiūros, išskyrus iš šunų. Ji moka tik kelis žodžius ir su visais mušasi. Todėl šunys tapo jos geriausiais draugais. Ji su jais žaidžia ir žiemą, kai šalta, su jais net miega“, — tvirtino socialinė darbuotoja. Vieninteliai Madinos žinomi žodžiai — taip ir ne, tačiau ji dažniausiai bendrauja šunų kalba: priartėjus nepažįstamiems ji pradeda urgzti.

Policijai atvykus Madiną atimti iš motinos, pastaroji tvirtino, jog ji savo dukrą vis dėlto prižiūri. Nepaisant baisios vaikystės, medikai teigia, kad mergaitė fiziškai ir psichiškai sveika.