"Mažeikių“ savaitgalis: Paskutinės rugntynės namie ir prieš paskutinės išvykoje

 

Mažeikių „Mažeikiai” jau šį penktadienį (02.20) žais paskutiniąsias reguliariojo sezono rungtynes namuose. Šį kartą mažeikiškiai savo aikštėje sutiks krepšininkus iš Palangos, „Naglio-Adakrio” ekipą. Pirmoji šių komandų akistata Palangoje baigėsi mažeikiškių sudėtinga pergale. Mažeikiškiams užteko puikiai pasirodyti pirmąjame kėlinyje ir iki rungtynių pabaigos jie tik stengėsi išlaikyti pranašumą.

Priminsime, kad pirmąjį kėlinį Mažeikiai laimėjo 9:25, o rungtynes rezultatu 81:85. Tąsyk tiek Palangos, tiek Mažeikių komandose rezultatyviausiu buvo dabartiniai lyderiai – Mindaugas Remimas (Palanga, 16,6 naudingumo per rungtynes) ir Marijus Norkus (Mažeikiai, 16,7 naudingumo per rungtynes). Palangos komanda turnyrinėje lentelėje yra šeštoje vietoje ir tik dėl didesnio žaistų rungtynių skaičių ją lenkia „KK Akademija”, o Mažeikiai yra antri kurie dėl didesnio žaistų rungtynių skaičiaus lenkia „Rūdupį”.
Prognozė: Mažeikių „Mažeikiai” – Palangos „Naglis-Adakris” (60% prieš 40%).
Po penktadienio dvikovos, Mažeikių komanda išvyks į Jonavą kur susitiks su praėjusių metų trečiosios vietos laimėtoja Jonavos „SK Malsta” (tada dar vadinosi „SK Dextera”) krepšininkais. Pirmają dvikovą Mažeikiuose šeimininkai laimėjo net 67:104, tačiau nei viena komanda įsitikino kaip sunku žaisti Jonavoje. „SK Malsta” komandoje naudingiausias yra Artūras Lencevičius per rungtynes vidutiniškai renkantis po 16,2 naudingumo balo. Jonavos komanda po puikaus sezono starto dabar puikia padėtimi pasigirti negali, jie turnyrinėje lentelėje yra devintoje vietoje ir pralaimėję likusias ketverias rungtynes gali nepatekti ir į atkrintamąsias, kai „Mažeikiai” jau yra užsitikrinę vietą blogiausiai lyderių penketuke.

www.kkmazeikiai.xz.lt