„ORLEN Lietuva“ suteiks nuolaidų degalams

 

Pildamiesi degalus „ORLEN Lietuva“ degalinių tinkle vairuotojai galės mokėti mažiau. Nuo šiandien į tinklo degalines užsukę vairuotojai nemokamai gali įsigyti nuolaidų kortelę ORLEN ECO, su kuria nuolaida suteikiama kiekvienam litrui degalų.

„Didžioji vairuotojų dauguma degalų pilasi kartą ar kelis kartus per savaitę, o dažnai besipilant degalų patogu gauti momentines nuolaidas. Su ORLEN ECO kortele nuolaidos suteikiamos iš karto, degalų pirkimo metu, be to, nuolaidos taikomos nuo pirmojo degalų litro, tačiau kuo didesnis degalų kiekis įsipilamas, tuo didesnes nuolaidas gauna vairuotojai“, ─ sako „ORLEN Lietuva“ degalinių tinklo valdytojos AB „Ventus – Nafta“ generalinio direktoriaus pavaduotojas ir komercijos direktorius Saulius Žilėnas.

Priklausomai nuo įsipilto degalų kiekio nuolaida su ORLEN ECO kortele siekia nuo 5 iki 8 centų už litrą. 5 centų nuolaida litrui suteikiama įsipylus iki 10 litrų bet kokios rūšies degalų, toliau nuolaida didėja kas 10 litrų, o didžiausia – 8 centų nuolaida suteikiama pilantis 30 ir daugiau litrų degalų.

Su ORLEN ECO nuolaidų kortele vairuotojams taip pat suteikiama 15 proc. nuolaida visoms plovyklos paslaugoms.

ORLEN ECO kortelė išduodama fiziniams asmenims visose „ORLEN Lietuva“ ir „Ventus“ degalinėse. Nuolaidų kortelę taip pat galima užsisakyti internetu „ORLEN Lietuva“ tinklalapyje www.orlenlietuva.lt.

„ORLEN Lietuva“ degalinių tinklą šiuo metu sudaro 22 „ORLEN Lietuva“ ir 13 „Ventus“ degalinių.

Apie „ORLEN Lietuva“

„ORLEN Lietuva“ yra degalinių tinklas, apimantis 22 „ORLEN Lietuva“ ir 13 „Ventus“ degalinių. „ORLEN Lietuva“ degalinių tinklą valdo dukterinė AB „Mažeikių nafta“ įmonė AB „Ventus-Nafta“. Visas degalinių tinklas priklauso koncernui PKN ORLEN, kuris yra viena didžiausių naftos pramonės korporacijų Vidurio ir Rytų Europoje.

Šiuo metu ORLEN grupę sudaro 76 bendrovės. PKN ORLEN valdo septynias naftos perdirbimo gamyklas – tris Lenkijoje, tris Čekijoje ir vieną Lietuvoje. Koncerno degalinių tinklą sudaro per 2700 degalinių Lenkijoje, Vokietijoje, Čekijoje ir Lietuvoje.