2009 m. vasario 12 d.

43 metų diena, 07 metų savaitė.

Saulė teka 07:47, leidžiasi 17:20. Dienos ilgumas 09:33. Mėnulio fazė – priešpilnis. Oro temperatūra dieną nuo -1 iki -3, debesuota, sniegas. Vėjas rytų, 3-6 m/s. Oro temperatūra naktį nuo 0 iki -2, debesuota, sniegas. Vėjas rytų, 1-3 m/s .  

Dienos patarimas – Stebuklas visada yra kažkur arti nevilties.(E. M. Remarkas)

Dienos prietaras – Jei piniginėje nešiosite kiniškų monetų su raudonu siūlu – bus pinigų.

Nepamiršk pasveikinti – Eulalijos, Benedikto, Deimantės, Mantmino.

Dienos vaizdelis.

Vasario 12 d. horoskopus skaitykite paspaudę „Skaityti daugiau”.

Avinas

Diena gana palanki naujų darbų pradžiai. Galbūt teks reikalauti, kad būtų vykdomi kažkokie susitarimai, apmokama už atliktus darbus ar pan. Vakare galite atsidurti keblioje situacijoje, tad teks susikaupti ir mėginti išsisukti.

Tauras

Nesinorės niekur skubėti, kuo nors save riboti. Tačiau nusimato neblogi pasiūlymai bei sumanymai, tad teks pagalvoti, kas jums naudinga ir būtų geriau, kad nepražiopsotumėte palankaus šanso.

Dvyniai

Panašu, kad su malonumu nersite į įprastinį gyvenimo sūkurį. Džiugins susitikimai su seniai nematytais artimos aplinkos žmonėmis. Seksis užmegzti ir naujus ryšius, argumentuotai kalbėti.

Vėžys

Šiandien nebūsite nusiteikę įtemptai darbuotis. Viską darysite lėtai, atsipalaidavę. Vis dėlto jums gali pasisekti ten, kur nė nesitikėjote ką nors pasiekti dėl objektyvių priežasčių.

Liūtas

Kils noras konkrečiai įgyvendinti originalias, drąsias idėjas. Jums netrūks priešingos lyties dėmesio ir palankumo. Geriau nei paprastai sutarsite su vaikais. Nepiktnaudžiaukite alkoholiu.

Mergelė

Šiandien jums rūpės įprastiniai darbai, pareigos. Jei savijauta bus pakankamai gera, užtikrintai darysite tai, ką turite daryti. Tiktų mėginti įsidarbinti, tikrintis sveikatą. Vakare galimas slaptas nuotykis, pramoga.

Svarstyklės

Neišvengsite įtampos, jei nesate apsisprendę, kieno pusę palaikote ir ko jums patiems labiau reikia. Dėl interesų susikirtimo tai aktualu bus ir šeimoje, ir kitose srityse. Vakare gali pasireikšti sveikatos sutrikimas. Venkite svaigalų.

Skorpionas

Nors šiandien nesinorės kišti nosies į jokius svarbesnius reikalus, tačiau aplinkybės privers pasirūpinti sudėtingais klausimais. Galbūt tai bus susiję su paveldėjimu, draudimu, verslu, investicijomis, mokesčiais ar pan.

Šaulys

Šiandien optimistiškiau žvelgsite į ateitį, projektuosite būsimus darbus. Galimas pokalbis su įtakingu asmeniu. Iš toli arba iš aukštesnės institucijos gali ateiti svarbi informacija. Vakare galimi neįprasti potyriai, intuityvios įžvalgos.

Ožiaragis

Diena turėtų būti dalykiška. Galbūt teks prisiimti nemažą atsakomybę, apsvarstyti naujus profesinius planus. Panašu, kad neišvengsite konfliktų su kolegomis arba jie pateiks keistų staigmenų.

Vandenis

Diena turėtų būti gana sklandi. Nusimato netrikdanti darbų eiga, malonus, draugiškas bendravimas su aplinkiniais. Vakare gali kilti nesusipratimų dėl paaiškėjusių paslapčių, jūsų neapdairumo, melo ar apsvaigimo.

Žuvys

Galite pasijusti pavargę, apnikti nesibaigiančių rūpesčių. Geras metas tik ramiems apmąstymams, energijos kaupimui. Neskubėdami, neplepėdami šiandien nuveiksite daugiau nei blaškydamiesi.

www.vytautus.com