2009 m. vasario 03d.

34 metų diena, 06 metų savaitė.

Saulė teka 08:05, leidžiasi 17:01. Dienos ilgumas 08:56. Mėnulio fazė – priešpilnis. Oro temperatūra dieną nuo -2 iki -4, giedra, be kritulių. Vėjas pietryčių, 3-6 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -5 iki -7, giedra, be kritulių. Vėjas pietryčių, 3-6 m/s.
 
Dienos patarimas – žmogus nėra laisvas, jei negali įsakinėti pats sau. (Pitagoras)

Dienos prietaras – Jeigu išeinate iš namų, visada pasižiūrėkite į veidrodį, tada ženkite per durų slenkstį – nelaimės jūsų nelankys per dažnai.

Nepamiršk pasveikinti – Oskaro, Blažiejaus, Radvilo, Radvilės.

Dienos vaizdelis.

Vasario 03 dienos horoskopą 12 Zodiako ženklų rasite paspaudę skaityti daugiau.

Avinas

Būsite nerūpestingas kaip vaikas. Jus net gali tekti prižiūrėti, kad būdamas vaikiškai žaismingas, ko nors nepridirbtumėte… Tik ar kas norės užsiimti jūsų auklėjimu? Verčiau pasirūpinkite tuo iš anksto.

Tauras

Stiprūs jausmai gali trukdyti blaiviai mąstyti ir aiškiai matyti. Jūs pernelyg sureikšminate nesvarbius ir vienadienius dalykus. Jau rytoj viskas gali nušvisti kitomis spalvomis. Geriausia apie savo būseną pakalbėti su nesuinteresuotais žmonėmis.

Dvyniai

Ši diena tempsis pamažu ir liūdnai. Darbai eisis prastai, užtat pramogų galėtumėte susirasti visai neblogų. Gal neverta ir verstis per galvą, jei gyvenimas toks, geriau laiką išnaudokite savo malonumui.

Vėžys

Pasistenkite ką nors pakeisti savo gyvenime. Ne stipriai, bet nors truputį. Atsitraukite kelis žingsnius atgal, pažiūrėkite, ar gražiai pavyko. Šiandien galite lengvai susigadinti reputaciją, tad venkite rizikos.

Liūtas

Diena bus pakankamai sėkminga, nors į pavakarę staiga galite suvokti, kad nieko tokio ypatingo ir nenutiko. Tačiau nemalonių nuosėdų neliks, o gera nuotaika nepaliks visą dieną. Argi tai blogai?

Mergelė

Šiandien pačiu keisčiausiu būdu, paskutinį momentą sugebėsite išvengti nemalonumų net tokiose situacijose, kurios atrodys absoliučiai beviltiškos. Planetos sako, kad sėkmė jums šypsosis iki pat vidurnakčio.

Svarstyklės

Laikas spaudžia, tad verta susiimti ir pradėti sparčiai darbuotis. Dėkite visas pastangas, kad greitis neturėtų didelės įtakos kokybei. Jei matote, kad nesusidorosite vienas, nesigėdinkite prašyti aplinkinių pagalbos.

Skorpionas

Jus gali įveikti labai egoistiški troškimai. Tikriausiai tai nėra labai gerai, tačiau jei nesukelia ypatingų nepatogumų aplinkiniams, ar verta su jais kovoti? Jei ką, rytoj atsiprašysite ir pažadėsite daugiau taip nedaryti…

Šaulys

Šiandien galite nukentėti per ilgą liežuvį. Būkite atsargus. Priešas nesnaudžia. Pasistenkite kalbėti kuo mažiau, nes kažkas labai džiaugiasi, kad pasakote daugiau nei derėtų.

Ožiaragis

Reikalai, susiję su pinigais, šiandien spręsis taip lengvai, kad juos bus galima palaikyti nereikšmingais. Tačiau tokie jie nėra, ir skubėti jokiu būdu nederėtų. Atsainumas, neapdairumas bumerangu gali grįžti kitą dieną.

Vandenis

Varžovai laimės tik išprovokavę jus visiškai pakeisti savo veiklos kryptį. Būkite tam pasiruošęs, ir jūs laimėsite. Kad ir kaip ten būtų, artėja didelis ir sunkus darbas, greit nebebus kada nė atsikvėpti. Panašu, kad teks kuriam laikui pamiršti apie asmeninį gyvenimą…

Žuvys

Šiandien viskas seksis puikiai, bet tik tuo atveju, jei visą dieną išliksite ramus. Jei supyksite, nepavyks padaryti nieko dora, kas, reikia manyti, ir taip subjurusios nuotaikos nepataisys.

www.vytautus.com