2009 m. sausio 11 d.

11 metų diena, 02 metų savaitė.

Saulė teka 8:38, leidžiasi 16:15. Dienos ilgumas 07:37. Mėnulio fazė – pilnatis. Oro temperatūra dieną nuo

+1 iki +3, debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietvakarių, 5-9 m/s. Oro temperatūra naktį

nuo 0 iki +2, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas pietvakarių, 7-12 m/s.  

Dienos patarimas – kad ir šuns būdoj, kad tik savoj !!!

Nepamiršk pasveikinti – Marcijono, Stefanijos, Audriaus, Vilnės, Palemono.

Dienos anekdotas

Sausio 11 dienos horoskopą 12 Zodiako ženklų rasite paspaudę skaityti daugiau.

 

Avinas

Ilgai svajotas tikslas jau ranka pasiekiamas, bet su kiekvienu žingsniu turėtumėte būti tik atidesnis – kuo arčiau pabaiga, tuo didesnė klaidų tikimybė. Kad tik rytoj netektų vėl viską pradėti iš pradžių…

Tauras

Kamuos dvejopi jausmai. Viena vertus, vilioja galimybė šauniai pasilinksminti, kita vertus, ramybės neduoda nebaigti darbai. Kas gi nugalės?

Dvyniai

Iškalbos ir įtaigių argumentų šiandien tikrai neturėtumėte pritrūkti. Puiki diena vadovams, įvairiausių renginių organizatoriams. Sugebėsite įkvėpti ir mobilizuoti žmones. Lieka tikėtis, kad kilniam tikslui.

Vėžys

Šiandien, gavęs nelauktą žinią, galite sureaguoti pernelyg audringai ar radikaliai. Staigių judesių daryti tikrai nevertėtų, bent jau kol kas. Pasistenkite, kad faktą patvirtintų ir nepriklausomi ar nesuinteresuoti šaltiniai.

Liūtas

Liūtams šiandien turėtų sektis. Tai nebus didelė, spindinti Sėkmė, tiesiog kelios nereikšmingos, bet itin malonios smulkmenos, gerokai praskaidrinsiančios dieną. Pasistenkite jas pastebėti ir tinkamai įvertinti likimo dovanas.

Mergelė

Ryžtingai siekiate tikslų, kurie ir jums pačiam nėra visiškai aiškūs. Gal todėl taip nervinatės, kai kas paprašo pagrįsti savo nuomonę ar paaiškinti veiksmus? Nesileiskite valdomas emocijų, išgirskite protingus argumentus.

Svarstyklės

Šįryt galite neberasti savo rožinių akinių, ir gyvenimas norom nenorom pasirodys savo tikrosiomis spalvomis. Vargu ar jums tai patiks. Ką gi, praregėti gal ir nelabai malonu, užtat sveika.

Skorpionas

Galimoms provokacijoms šiandien Skorpionas pasiduos itin lengvai, tad nesivelkite į diskusijas, bent jau savo iniciatyva. Tikrai atsiras norinčių pasinaudoti jūsų emociniu nestabilumu. Apčiuopiamų nuostolių gal ir nepatirsite, bet nuotaiką sugadins.

Šaulys

Atsigauti po nelengvos savaitės, pailsėti tiek fiziškai, tiek dvasiškai Šauliams labai padėtų vanduo. Atviri vandens telkiniai šiuo metų laiku tiks toli gražu ne kiekvienam, bet apie vizitą į baseiną ar pusvalandį karštoje vonioje tikrai verta pagalvoti.

Ožiaragis

Pasistenkite mąstyti atsargiai ir logiškai, antraip jūsų vaizduotė jus negrįžtamai paklaidins, ir be pagalbos iš šalies neišsikapstysite. Ar tikrai turite į ką atsiremti?

Vandenis

Šiandien turėtumėte labiau pasitikėti savo jėgomis ir nuojauta. Net patys išmintingiausi patarėjai ar pagalbininkai nežino visų niuansų. Jei norite likti patenkintas rezultatais, imkitės darbo pats.

Žuvys

Nėra jokio reikalo ieškoti kompromisų, derinti nesuderinamas nuomones ar pozicijas. Tiesiog su kai kuriais žmonėmis jums pakeliui, o su kai kuriais – ne. Raskite savyje jėgų atsisakyti to, kas trukdo judėti.

 

www.vytautus.com