2009 m. sausio 6 d.

6 metų diena, 02 metų savaitė.

Saulė teka 8:41, leidžiasi 16:08. Dienos ilgumas 07:27. Mėnulio fazė – priešpilnis. Temperatūra – dieną nuo -1 iki -3, debesuota, sniegas. Vėjas pietvakarių, 5-9 m/s. Naktį oro temperatūra nuo -1 iki +1, debesuota, šlapdriba. Vėjas pietvakarių, 3-6 m/s.
Patarimas – Visiems dantų neuždarysi !!!
Nepamiršk pasveikinti – Baltarazą, Kasparą, Merkelį, Arūną, Arūnę, Melchiorą.

Dienos anekdotas

Sausio 6 dienos horoskopą 12 Zodiako ženklų rasite paspaudę Skaityti daugia.

     

Avinas

Seksis aktyviems, įpratusiems kovoti dėl vietos po saule. Jie sugebės įgyvendinti savo tikslus – ypač visuomeninės veiklos ir karjeros srityje. Lėtesnio būdo žmonėms bus kur kas sunkiau, kliūtys atrodys neįveikiamos.

Tauras

Giminaičių finansinės idėjos ar pasiūlymai gali pasirodyti esantys itin naudingi, nors gal ir ne iš pirmo žvilgsnio. Neskubėkite jų atmesti, gerai apsvarstykite. Antroje dienos pusėje galite atgauti seną skolą. Galima įsigyti brangų daiktą namams.

Dvyniai

Tiesiog tęskite darbus, pradėtus dar praėjusią savaitę. Ypač aktuali bus informacijos atranka. Iš krūvos nereikšmingų dalykų teks išsirinkti tai, kas iš tiesų svarbu ir aktualu. Apskritai diena pažymėta pasirinkimo ir atsinaujinimo ženklu.

Vėžys

Visus jūsų planus gali sugriauti kažkoks kvailys, beje, iš pačių kilniausių paskatų. Nebent suspėtumėte iš pat ryto tam veikėjui užbėgti už akių ir užkrauti jam kokį nereikšmingą darbelį iki pat vakaro. Vienaip ar kitaip, realios veiksmų laisvės nė nesitikėkite.

Liūtas

Prasideda fizinio ir emocinio pakilimo periodas. Bet kurią problemą išspręsite greitai ir teisingai. Palankus metas planuoti statybos, remonto darbus. Privenkite ilgiau dirbti su kompiuteriu, nežiūrėkite televizoriaus, saugokite akis.

Mergelė

Laikas pagaliau rimtai susirūpinti karjeros reikalais. Šiandien tam labai tinkama diena, ir būtų gaila praleisti tokią progą. Neišbarstykite savo jėgų ir dėmesio smulkiems reikaliukams – gaudykite stambesnę žuvį.

Svarstyklės

Pasistenkite į darbą žiūrėti kaip į patrauklų žaidimą. Nesivaržykite pasigirti savo pasiekimais ir pergalėmis. Tinkamas metas dalyvauti konkursuose, varžybose. Kitokias pramogas teks atidėti – buities rūpesčiai nepaliks tam laiko.

Skorpionas

Aplinkybės gali susiklostyti taip, kad turėsite prisiimti atsakomybę ne tik už tai, ką darėte pats. Gali išaugti įtampa santykiuose su tėvais ar vyresnybe. Panašu, kad prarandate turėtas pozicijas ir esate stumiamas į antrą planą.

Šaulys

Jei galite, rimtus reikalus verčiau atidėkite pasiskundęs bloga savijauta ar liga. Jei ne – bandykite juos sutvarkyti patikrintais neformaliais būdais, remdamasis asmeninėmis pažintimis. Visiškai oficialūs ir legalūs keliai šiandien jums neįveikiami.

Ožiaragis

Jei norite išsaugoti finansinį stabilumą, turėtumėte atidžiau planuoti išlaidas ir neužsimiršti pramogaudamas. Pirmoje dienos pusėje ypač saugokitės aferistų ir apgavikų. Kažkokia sena pažintis ar ryšiai jau ims darytis našta.

Vandenis

Galimas daiktas, teks ginti savo pažiūras ir svarbiausius principus. Laikinais sąjungininkais pernelyg nepasitikėkite – jie jus palaikys tik tol, kol jums pakeliui. Iniciatyva bet kuriuo atveju turi likti jūsų rankose.

Žuvys

Jausmingos Žuvų moterys šiandien lies ašaras kiekviena tinkama ir netinkama proga. Šios dienos jausmus ir troškimus jums tikriausiai norėsis išsaugoti paslaptyje net nuo artimiausio žmogaus.