2009 m. sausio 3 d.

3 metų diena, 01 metų savaitė.

 

Saulė teka 8:42, leidžiasi 16:04. Dienos ilgumas 07:22.
Mėnulio fazė – priešpilnis.
Temperatūra – dieną nuo -1 iki -3, debesuota, sniegas. Vėjas šiaurės, 3-6 m/s, naktį -8 iki -10, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas šiaurės, 2-5 m/s.

 

1923 m. Klaipėdoje įsteigtas vyriausiasis Mažosios Lietuvos gelbėjimo komitetas.
1871 m. Henris Brendlis užpatentavo margariną.

 

Patarimas – Jei per vestuves būsimas vyras tau užminė ant suknelės – po vestuvių greitai išsiskirsit.

Nepamiršk pasveikinti – Genovaitę, Viltautą, Vydą ir Vidą.

 

Dienos anekdotas.

 

Sausio 3 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

 

 

Avinas

Iš pat ryto planuokite dalykinius susitikimus, tarkitės dėl reikalų, liečiančių finansus. Vakarop galite visiškai prarasti tikėjimą savo teisumu. Venkite sunkiai virškinamo ar egzotiško maisto.

Tauras

Nesigriebkite iškart kelių darbų ar reikalų, verčiau sutelkite visą dėmesį į vieną, svarbiausią. Bendravimas su vyresniais giminaičiais ar kolegomis gali pasirodyti esas labai malonus ir naudingas. Stenkitės elgtis racionaliai ir kryptingai.

Dvyniai

Būsite kompanijos siela, bet labai skausmingai reaguosite į neigiamus atsakymus, ypač asmeninio pobūdžio. Didėja tikimybė, kad paaštrės chroniškas nervinio pobūdžio susirgimas.

Vėžys

Ne pati geriausia diena bendrauti, ypač su vyresniaisiais. Tėvai tvirtins savo, ir perkalbėti jų niekaip nepavyks. Aplinkiniai jums atrodys pernelyg emocionalūs ir nelogiški. Vakare nudžiuginkite vaikus nauju žaisliuku ar įdomia knygele, mėgstamu skanėstu.

Liūtas

Diena palanki veiklos žmonėms. Iš pat ryto gal dar ir žiovausite, bet jau priešpiet energija ims veržtis per kraštus. Tik neskubinkite įvykių – esminėms permainoms ši diena nelabai tinkama.

Mergelė

Nebūkite pernelyg agresyvus ir atkaklus bendraudamas su kolegomis ar juo labiau – su artimais draugais ir namiškiais. Drąsiai skirkite pasimatymą vakare – laiką praleisite labai romantiškai ir maloniai.

Svarstyklės

Verslininkai sudarys naudingą kontraktą ar įgis naudingų partnerių. Veikla bus nesudėtinga, bet pelninga.

Skorpionas

Didelė tikimybė apsinuodyti ar patirti buitinę traumą, tad atidžiau žiūrėkite sau po kojomis. Kitą vertus, laukite žinios, kurį nudžiugins jūsų namiškius.

Šaulys

Seksis vaisingai bendradarbiauti su kolegomis, giminaičiais ir vaikais. Atidėkite bet kokių finansinių klausimų sprendimą. Tikėtini buitiniai rūpesčiai.

Ožiaragis

Būsite pernelyg irzlus ir permainingos nuotaikos, kad galėtumėte normaliai bendrauti. Bandymai suprasti situaciją ją racionaliai analizuojant veikiausiai bus bevaisiai. Galite atgauti seną skolą.

Vandenis

Sutelkite visą savo kantrybę ir savitvardą, kad išvengtumėte konfliktų su pavaldiniais arba namiškiais. Ypač sunku bus suprasti gerokai jaunesnius už save. Prieš ką nors vartodamas, patikrinkite, ar nesibaigęs galiojimo terminas.

Žuvys

Puiki diena dalykinėms kelionėms, konferencijoms. Pasistenkite šiandien apsieiti be mėsos, verčiau pakeiskite ją daržovėmis. Būkite ypač atidus dirbdamas su kompiuteriu ir buitinės chemijos preparatais

 

Daugiau horoskopų www.vytautus.com