Per šventes dirbs tik dalis MAXIMA parduotuvių

Didžiausias Lietuvoje mažmeninės prekybos tinklas MAXIMA LT, UAB per šias Kalėdas ir Naujuosius metus atsižvelgs ir į pirkėjų, ir savo darbuotojų poreikius, todėl šventiniu laikotarpiu dirbs tik dalis MAXIMA parduotuvių (93 iš 231), tačiau jų darbo laikas bus trumpesnis.

Kad parduotuvės dirbtų per šventes, tačiau sutrumpintu darbo laiku, pageidavo patys pirkėjai. Tai parodė lapkričio mėnesio pabaigoje MAXIMA LT, UAB atliktas gyventojų nuomonės tyrimas apie Kalėdų šventimo tradicijas ir jų vartojimo įpročius šiuo laikotarpiu. Jo duomenimis, beveik 80 proc. respondentų pažymėjo, kad norėtų, jog šventinėmis dienomis dirbtų bent dalis prekybos centrų. Net 85 proc. apklaustųjų nori, kad švenčių metu prekybos centrai dirbtų sutrumpintu darbo grafiku.

„Pirkėjams sunku keisti vartojimo ir apsipirkimo įpročius. Todėl norėdami, kad švenčių dienomis jie turėtų galimybes nusipirkti būtinų produktų bei prekių, nusprendėme, jog mažesnė dalis mūsų parduotuvių švenčių metu dirbs, tačiau jų darbo laikas bus sutrumpintas”, – teigia MAXIMA LT, UAB spaudos atstovė Renata Saulytė.

Pasak jos, per švenčių dienas dirbs didžiosios MAXIMA parduotuvės prekybos ir pramogų centruose „Akropolis” Vilniuje ir Klaipėdoje, kuriuose kitos parduotuvės bei pramogų zonos nedirbs gruodžio 25 ir sausio 1 d. Kitos Lietuvos miestuose ir miesteliuose veiksiančios didesnės MAXIMA parduotuvės parinktos pagal geografinę padėtį – kad pirkėjui produktų nereikėtų iš vieno rajono vykti į kitą miesto galą.

Taip pat keisis visų dirbsiančių MAXIMA parduotuvių darbo laikas. Maisto produktais ir kitomis prekėmis patartina pasirūpinti iš anksto jau Kūčių dieną, nes gruodžio 24 d. visos MAXIMA parduotuvės dirbs tik iki 20 valandos.

Pirmąją Kalėdų dieną
– gruodžio 25-tą, dalis didesnių MAXIMA parduotuvių dirbs tik nuo 10 iki 18 valandos.

Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31 dieną dirbs visos MAXIMA parduotuvės, tačiau dalis jų – daugiausiai MAXIMA X formato – užsidarys 20 val., didžiosios parduotuvės – 22 val.

Sausio 1 dieną
veiks tik dalis didžiųjų MAXIMA prekybos centrų, o jų darbo laikas bus nuo 10 iki 18 valandos.

Informaciją apie parduotuvių darbo laiką artimiausiomis švenčių dienomis pirkėjai, kaip visada, ras iškabintą MAXIMA parduotuvių patalpose.