2008 m. gruodžio 3 d.

338 metų diena, 49 metų savaitė.

 

Saulė teka 8:20, leidžiasi 15:56. Dienos ilgumas 07:36.
Mėnulio fazė – jaunatis.
Temperatūra – dieną +2 iki +4, debesuota, be kritulių. Vėjas pietų, 3-6 m/s, naktį 0 iki +2, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas pietryčių, 2-5 m/s.

 

1993 m. atidaryta Klaipėdos jūrininkų ligoninė.
1967 m. atlikta pirmoji širdies persodinimo operacija žmogui: Keiptaune chirurgas Kristianas Bernaras persodino širdį žydų išeiviui iš Lietuvos Luisui Vaškanskiui. Pacientas po operacijos išgyveno aštuoniolika dienų.

 

Patarimas – Neleisk nuimti ir matuotis tavo vestuvinio žiedo. Nuimdamas jį, gali „nuimti” ir savo laimę.

Nepamiršk pasveikinti – Pranciškų, Gailintą, Audingą ir Ksaverą.

 

Dienos anekdotas.

 

Gruodžio 3 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

 

 

Avinas

Visą atsakomybę šiandien esate linkęs prisiimti sau, ir visai be reikalo. Ir kitiems turėtumėte palikti dalį šios sunkios naštos.

Tauras

Reikia skubiai taisyti nuotaiką. Imkitės ko nors, kas paprasčiau, nereikalauja daug laiko ir pastangų, o ir rezultatas iškart matyti. Įveikęs užduotį turėtumėte pagaliau pajusti po truputėlį grįžtant pasitikėjimą savimi.

Dvyniai

Patys akivaizdžiausi dalykai šiandien jums rodysis sudėtingi ir nesuprantami, tuo tarpu išties sudėtingi – paprasti ir aiškūs. Pats laikas imtis globalių klausimų!

Vėžys

Pats laikas rimtai susirūpinti paslapties (ar paslapčių) išsaugojimo problema. Pagalvokite apie ateitį, ir į ką rytoj pavirs tai, dėl ko šiandien jūs sukate galvą. Dėl nesankcionuoto informacijos platinimo galite turėti nemalonumų.

Liūtas

Būsite kupinas ryžto pasiekti tikslą, kurio niekas (tikriausiai, ir jūs pats) dorai nesupranta. Vis dėlto vargas tam, kuris išdrįs suabejoti jūsų sėkme ar kaip kitaip pasišaipyti.

Mergelė

Tikriausiai mirtinai užsigeisite permainų. Nesibaimindamas keiskite viską, kas tik šaus į galvą. Šiukštu liesti vienintelę sferą – asmeninius santykius su jums brangiais žmonėmis.

Svarstyklės

Pagrindinis jūsų ginklas šiandien – tiesa ir sąžiningumas. Tokia taktika įveiksite ir patį grėsmingiausią priešininką. Tiesa, toks būdas padės tik tiems, kurie turi bent šiek tiek košės po kepure.

Skorpionas

Ne itin seksis dirbti su brangia ir sudėtinga technika. Venkite jos, ypač nesusijusios su jūsų tiesioginiu darbu. Apskritai visus klausimus stenkitės spręsti kuo tiesesniais būdais ir paprastesnėmis priemonėmis.

Šaulys

Galite galutinai įklimpti aplinkybėse, kurių niekaip negalite pakeisti ar kaip kitaip paveikti. Saugokitės, pedantams nuo pastangų bet kokia kaina įvesti tvarką gali ir protas pasimaišyti.

Ožiaragis

Vienintelis dalykas, ko jums šiandien tikrai reikia – tai atsidurti tinkamoje vietoje tinkamu metu. Tiesa, šis uždavinys paprastai būna labai sunkiai sprendžiamas, bet ką gali žinoti – gal jums pasiseks.

Vandenis

Visų akys ir ausys šiandien bus nukreiptos tik į jus. Teks atidžiai sekti, ką kalbate ar darote. Kandžių komentarų tikriausiai neišvengsite – verčiau pasiruoškite tam iš anksto ir susitaikykite.

Žuvys

Net jei turite ir labai rimtų priežasčių meluoti ar apsimetinėti, šiandien verčiau venkite tai daryti. Tikriausiai nepavyks. Kita vertus, jei jaučiatės esąs teisus, veikite nesidairydamas į autoritetus.