Pirmadienio rytas prasidėjo nelaime

Lapkričio 21 dieną apie 17 val. kelyje Mažeikiai – Skuodas ties 21 kilometru įvyko avarija, kurios metu sužalotas dviratininkas. P. P. G. vairuodamas dviratį tamsiu paros metu ir nesilaikė saugaus eismo reikalavimų: nevilkėjo liemenės, nevažiavo kuo arčiau dešinio krašto, ant dviračio nebuvo atšvaitų. Dviratininkas pasuko vairą į kelio vidurį, kur jį partrenkė ta pačia kryptimi J. M. vairuojamas automobilis Peugeot 607. P. P. G. dėl sužalojimų paguldytas į VšĮ „Mažeikių ligoninės“ traumatologijos skyrių.

 

Tą pačią diena apie 19 val. akcinės bendrovės „Mažeikių nafta“ teritorijoje 11 kelyje A. L., vairuodamas vilkiką Scania, neįsitikinęs ar nėra artėjančios bėginės priemonės, įvažiavo į pervažą ir susidūrė su šilumvežiu. Įvykio metu apgadinta tik šilumvežio autosistema.

 

Šiandien, lapkričio 24 dieną, iš ryto apie 7 val. kelyje Kuršėnai – Mažeikiai ties 48 kilometru avarijos metu sužalota keleivė. Viekšnių seniūnijos Fermos kaimo gyventoja J. G., vairuodama automobilį Audi 80, neįvertino slidaus kelio pavojo, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio ir, nuvažiavusi nuo kelio, vertėsi. Apgadino automobilį ir sužalojo keleivę S. G., kuri dėl sužalojimų paguldyta į VšĮ „Mažeikių ligoninės“ traumatologijos skyrių.