Praeitą savaitę gaisruose aukų išvengta

Mažeikių Priešgaisrinė ir gelbėjimo tarnyba šių metų lapkričio 10-16 dienomis į gaisrus ir gelbėjimo darbus išvyko 8 kartus. Per gaisrus, kilusius praeitą savaitę, žmonės nenukentėjo.

 

 

Lapkričio 11 d. 17 val. 18 min. buvo gautas pranešimas, kad Paprūdžio g. 1, Židikų km. Mažeikių raj. užsidegė dūmtraukyje suodžiai. Nuvykus į įvykio vietą gaisras likviduotas, pastatai nenukentėjo. Tą pačią dieną 21 val. 56 min. gautas pranešimas, kad Bažnyčios g.12, Mažeikiai, gyvenamo namo palėpėje jaučiamas dūmų kvapas. Nuvykus į įvykio vietą gaisro požymių nerasta.

Lapkričio 12 d. 08 val. 17 min. iš Policijos komisariato budinčio gautas telefoninis pranešimas, kad Viekšnių g. 27, Mažeikiai, po autoįvykio reikalinga nuplauti kelio dangą, surinkti išsiliejusius tepalus. Nuvykus į vietą atlikti minėti darbai. Taip pat trečiadienį 12 val. 31 min. buvo gautas tel. pranešimas, kad Senkelio gatvėje dega pastato stogas. Nuvykus į vietą nustatyta, kad ant apleisto pastato stogo dega užmesta automobilinė sėdynė. Panaudojus gaisrinę įrangą gaisras likviduotas. Pastatai nenukentėjo. Tą pačią dieną 22 val. 49 min. gautas pranešimas, kad s/b „ Linelis“ Voverių km. Mažeikių raj. dega gyvenamas namas. Nuvykus į vietą gaisras likviduotas. Nustatyta, kad gaisras kilo namo palėpėje nuo netvarkingo dūmtraukio. Gaisro metu apdegė namo palėpė, stogo konstrukcijos.

Lapkričio 14 d. 20 val. 47 min. melagingas iškvietimas, adresu Sodų g. 13, Mažeikiai.

Lapkričio 16 d. 05 val. 51 min. gautas pranešimas, kad Urvikių km., Mažeikių raj. dega gyvenamas namas. Nuvykus į vietą gaisras likviduotas. Gaisro metu nudegė 9×9 gyvenamo namo stogas dengtas šiferiu, išdegė namo vidus, sudegė bei apdegė baldai ir kitas namų turtas. Gaisro priežastis – numesta nuorūka. Taip pat šeštadienį 15 val. 21 min. gautas pranešimas, kad Žemalės km., Mažeikių raj. užsidegė dūmtraukyje suodžiai. 15 val. 29 min. pajėgos atšauktos.