Žaidimai Kalėdų vakarui paįvairinti

Štai keletas žaidimų, kuriuos su šeima galėsite žaisti per šv. Kalėdas ir smagiai praleisti laiką.

Žaidimas „Kalėdinė raidžių mišrainė“. Jums reikės: popieriaus lapelių ir rašiklių.

Žaidimo eiga: prieš pradedant žaidimą vedantysis turi būti paruošęs ant kiekvieno lapelio daugybę šventinių ir kalėdinių žodžių, tačiau ne bet kaip. Kiekvieno žodžio raidės turi būti išmėtytos, iš jų padaryta „mišrainė“. Pvz.: oslakdė – Kalėdos.

 

Vedėjas išdalina lapelius su vienodais žodžiais. Duodamos 3 – 5 minutės (priklausomai nuo duotų žodžių skaičiaus) ir žaidėjai turi surašyti teisingus žodžius.

 

Daugiausiai žodžių teisingai sudėjęs žmogus gauna simbolinį prizą.

 

Žaidimas: pasitikrinkite ar žinote praėjusių metų naujienas. Žaidimui reikės: praėjusių metų laikraščių ar žurnalų; kiekvienam žaidėjui lapo popieriaus ir rašiklio.

 

Žaidimo eiga: vedėjas paruošia daugybę laikraščių ar žurnalų iškarpų ir perskaito kiekvieno pavadinimą ar pirmą sakinį. Likę žaidėjai turi užrašyti eilės tvarka kurių mėnesių tai buvo naujienos. Taip patikrinsite savo žinias ir galbūt net užsimegs įdomi diskusija.

 

Daugiausiai naujienų atspėjęs žmogus gauna simbolinį prizą.

 

Žaidimas: atspėk garsenybę. Žaidimui reikės: kiekvienam žmogui lipnaus popierėlio ir rašiklio.

 

Žaidimo eiga: kiekvienas ant lapelio užrašo žinomo žmogaus vardą ir pavardę (aktoriaus, sportininko, atlikėjo) ir užklijuoja jį ant dešinėje pusėje sėdinčio žmogaus kaktos.

 

Eilės tvarka kiekvienas kitiems likusiems žaidėjams turi užduoti klausimus, į kuriuos galima atsakyti tik „taip“ arba „ne“. Jei į atsakymą atsakoma „taip“, galima klausti dar kartą, jeigu „ne“, tuomet klausia draugas, esantis dešinėje.

 

Laimi tas, kuris pirmas atspėja žvaigždės vardą ar pavardę.

 

Pvz.: užrašas „Madonna“ – ar esu žmogus? Taip. Ar aš mergina? Taip. Ar aš sportininkė? Ne. Tuomet klausia kitas žmogus.

 

{alfa2}