Lietuvos pašto skyriuose prasideda kalėdinio dovanų pašto akcija

Artėjant didžiosioms metų šventėms Lietuvos paštas kviečia nustebinti vaikus kalėdiniu dovanų paštu.

Kalėdinis dovanų paštas – tai originali dovana vaikams artėjančių švenčių proga. Pasinaudojus dovanų paštu, vaikus nustebinsite dovana, kuri bus adresuota nuo Kalėdų senelio.

Lietuvos pašto skyriuose tereikia įsigyti specialią siuntų dėžutę su jau paruošta dovana ir Kalėdų senelio laišku. Specialią siuntų dėžutę Lietuvos pašto laiškininkai vaikams įteiks asmeniškai prieš pat Kalėdas.

 

„Kalėdinio dovanų pašto akciją organizuojame jau antrus metus. Pernai ši akcija susilaukė išties nemažo klientų susidomėjimo. Tad šiemet savo klientams pasiūlėme dar platesnį dovanų pasirinkimą“, – sakė Lietuvos pašto Pardavimų tarnybos direktorius Arūnas Venckavičius.

 

Šiemet bus galima rinktis iš 6 skirtingų vaikiškų knygų variantų. Kai kurios knygos bus parduodamos kartu su kompaktiniais diskais. Vaikai ne tik galės paskaityti, bet ir pasiklausyti knygų pasakų.

 

Pasinaudoti kalėdiniu dovanų paštu labai paprasta – tereikia išsirinkti dovaną, užrašyti ant jau paruošto Kalėdų senelio laiško vaiko vardą ir viską sudėti į specialią siuntų dėžutę. Siuntėjo adresas bus nurodytas automatiškai: Kalėdų Senelis, Šiaurės slėnis, Nykštukų paštas. Ant siuntų dėžutės bereikės užrašyti gavėjo adresą ir atiduoti siuntų dėžutę aptarnaujančiam pašto darbuotojui.

 

Specialią siuntų dėžutę su jau paruošta dovana bei Kalėdų senelio laišku bus galima siųsti ir į Europos Sąjungos šalis. Dovanų pakuotės, skirtos siųsti Lietuvoje, kaina – 29,99 Lt, į užsienio šalis – 48,99 Lt. Siuntų dėžutes Lietuvos pašto skyriuose bus galima įsigyti nuo lapkričio 21 iki gruodžio 19 dienos.

 

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

 

Šaltinis: post.lt

 

{parasas}