Horoskopas trečiadieniui 11-02

Avinas – Tik neperlenkite lazdos kovodami už savo teises ir valdžią šeimoje. Daugiau dėmesio reikėtų skirti sveikatai stiprinti. Būkite atidesni ir maisto kokybei, venkite persivalgyti.

Tauras – Nors jausitės puikiai, nepamirškite, kad aplinkinių nuotaikos nebus tokios skaidrios. Tad venkite ginčytis, mokėkite atidžiau išklausyti, ką sako vaikai, sutuoktinis, draugai.

 

Dvyniai – Visur suspėsite ryte. Vėliau ilsėkitės: vakare neverta kur nors vykti, atsisakykite ir aiškintis santykius su mylimu žmogumi, nekurkite ateities planų, – gali tekti nusivilti.

 

Vėžys – Užsiimkite tuo, kas jums įdomu, svarbu, tuomet diena nepraeis tuščiai. Spręskite savo vaikų problemas: šiuo metu jos gali labiau pasireikšti ir nemenkai jus nuliūdinti.

 

Liūtas – Reikėtų vengti buitinių ginčų namuose: stenkitės dažniau nusileisti, pagelbėti antrajai pusei. Nenustebkite dėl jums keliamų pretenzijų, juolab nevertinkite to kaip santykių atšalimo.

 

Mergelė – Meilės metas. Darbinėje sferoje gresia netikėtumai, tad geriau nieko neplanuoti, daryti tai, kas savaime pavyksta, kas malonu.

 

Svarstyklės – Būsite priklausomi nuo draugų reikalų, tad vargu ar pavyks atlikti tai, ką suplanuosite. Laikas iki vakaro nepalankus, galimos nemalonios staigmenos iš mylimo asmens, vaikų.

 

Skorpionas – Nesiimkite jokių sunkių, pavojingų darbų. Šiaip, jausitės puikiai, tik venkite impulsyvių sprendimų. Vakaras geras įvairiems susitikimams, pramogauti, meilės pasimatymui.

 

Šaulys – Pakylėtą rytmečio nuotaiką gali sugadinti nebaigti darbai ar neįvykdyti pažadai artimiesiems. Kadangi jums pakaks energijos, su įkvėpimu atliksite ir nemaloniausius darbus. Derėtų pasaugoti pinigus, turtą, sveikatą.

 

Ožiaragis – Sudėtingos dienos, tiesa, jei santykiai su antrąja puse sklandūs, net kilę rūpesčiai nesugadins nuotaikos. Šiomis dienomis svarbu vengti bet kokių ginčų, santykių aiškinimosi, pasisaugoti liežuvautojų, vagių, nerizikuoti vairuojant.

 

Vandenis – Verta atsisakyti nereikšmingų reikalų, skirkite laiką artimiesiems, stiprinkite meilės saitus. Nesistenkite mokyti, patarinėti.

 

Žuvys – Dvilypė diena: jausitės gerai, stengsitės dėl artimųjų, vaikų, bet galite sulaukti priekaištų, kad jais nesirūpinate. Neverta sureikšminti išgirstų pastabų – tai kvailų žodžių metas.

 

Šaltinis: vytautus.com