Baigiamas įgyvendinti projektas „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Mažeikių rajone“

Norėdami užtikrinti Mažeikių rajono gyventojams kokybišką geriamojo vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą UAB „Mažeikių vandenys“ kartu su Mažeikių rajono savivaldybe baigia vykdyti projektą „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Mažeikių rajone“ (Nr. VP3-3.1-AM-01-V-02-023).

 

Projekte buvo numatyti vandentiekio ir nuotekų tinklų tiesimo darbai Mažeikių miesto Židikų, L. Pečkauskaitės, Vaisių, Obuolių, P. Vaičaičio, Aguonų takas, A. Baranausko, Respublikos, Laisvės, V. Kudirkos, M. Jankaus, Šiaurės, Sienos, Birutės, Žemaitės, Maironio, M. Valančiaus, Algirdo, Kęstučio, Mažeikių 100-mečio, Liaudies, Viekšnių gatvėse ir Viekšnių miesto 9-iose gatvėse: S.Dariaus ir S.Girėno g., Akmenės g., Vytauto g., Vinkšnų g., Tilto g., Papilės g., Puodininkų g., L. Skabeikos g. ir Maironio gatvėse.

 

Vamzdynų klojimo darbai Mažeikiuose jau baigti, šiuo metu atstatomos Valančiaus g., Vaičaičio g., Obuolių g., Vaisių gatvių dangos. Viekšniuose taip pat vamzdynų klojimo darbai eina į pabaigą. Šiuo metu darbai atliekami paskutinėje S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje. Visose kitose gatvėse vykdomi dangų atstatinėjimo darbai, kuriuos planuojama baigti šių metų spalio mėnesį. Visi projekte numatyti darbai pilnai bus užbaigti iki šių metų rudens pabaigos.

 

Po baigtų darbų, UAB „Mažeikių vandenys“ paklotus tinklus priduos vertinti statinio pripažinimo tinkamu naudoti komisijai. Po vandentiekio ir nuotekų tinklų pridavimo komisijai, visi Mažeikių ir Viekšnių minėtų gatvių gyventojai bus kviečiami jungtis prie tinklų ir taip pagerinti savo, artimųjų, kaimynų ir visų gyventojų sveikatą ir savo gyvenimo kokybę, o taip pat užkirsti kelią vandenų taršai, prisidėti prie aplinkos apsaugos.

 

Gyventojų patogumui, UAB „Mažeikių vandenys“ supaprastino prisijungimo prie tinklų sąlygas. Dabar gyventojai pirmiausia atvyks į UAB „Mažeikių vandenys“  Gamybinį skyrių (Skuodo g. 24). UAB „Mažeikių vandenys“ specialistai išduos prisijungimo prie tinklų technines sąlygas. Gavę sąlygas, gyventojai organizuos savo namų išvadų prisijungimą prie magistralinių vandentiekio ir nuotekų tinklų, tai turės atlikti savo jėgomis arba samdyti specializuotą įmonę. Prisijungimai prie magistralinių tinklų, o ypatingai prisijungimas prie vakuuminių nuotekų tinklų būtinai turi būti vykdomas prižiūrint UAB „Mažeikių vandenys“ specialistams. Prieš sudarant paslaugų sutartį su UAB „Mažeikių vandenys“, gyventojai turi pateikti iš prie savo namo paklotų vandentiekio įvadų ir nuotekų tinklų išvadų išpildomąją geodezinę nuotrauką.

 

Išsamesnę informaciją apie projektą ar prisijungimo prie naujų vandentiekio bei nuotekų tinklų Jums suteiks UAB „Mažeikių vandenys“ atsakingi specialistai, adresu: Skuodo g. 24, telefonais 68243 arba 68265.

 

VšĮ Media ir aplinkos projektai informacija

 

{parasas}