Rugpjūtį Mažeikiuose atidarytos trys naujos savitarnos vaistinės

Mažeikiuose atidarytose naujose vaistinėse, kurios įsikūrusios Žemaitijos, Laisvės ir Naftininkų gatvėse, dirbs patyrę ir kvalifikuoti vaistininkai. Vaistinių vietos pasirinktos išanalizavus vietos gyventojų poreikius, lūkesčius.

Atsižvelgta į tai, kaip toli yra kitos didesnės vaistinės, prekybos centrai. Siekiama, kad klientams būtų patogų apsipirkus, čia pat užsukti ir į vaistinę.

 

„Sprendžiant iš vaistinėse apsilankiusių žmonių atsiliepimų, vaistinių Mažeikiuose tikrai trūko. Daugelis džiaugėsi, kad norint nusipirkti vaistų, nebereikės taip toli eiti, kad vaistinės – arčiau namų“, – tvirtino UAB „Nemuno vaistinė“, valdančios vieną didžiausių vaistinių tinklų Lietuvoje „Camelia“, direktorė Aušra Budrikienė.

 

Anot jos, žmonės naujosiose vaistinėse galės ne tik įsigyti reikalingų medikamentų, kurių asortimentas itin platus, bet ir gauti įvairių nemokamų paslaugų: nusistatyti odos tipą, pasitikrinti regėjimą, atlikti diagnostinių tyrimų, pasikonsultuoti su profesionaliais gydytojais.

 

Tyrimų bendrovės „RAIT“ gegužės mėnesio atlikto tyrimo duomenimis, iš visų Lietuvoje esančių vaistinių geriausiai gyventojų lūkesčius atitinka „Camelia“. Pasitikėjimo vaistine vidurkis siekia 8,3 balo 10 balų skalėje.

 

Šaltinis: verslobanga.lt

 

{parasas}