Horoskopas antradieniui 08-09

Avinas – Puiki proga greitai sutvarkyti užvilkintą reikalą, išspręsti seną konfliktą darbe. Galite gauti neblogų dalykinių pasiūlymų – juos verta priimti.

Tauras – Kitų pastabos, kritika neleis atitrūkti nuo realybės. Įsiklausykite į šeimos narių nuomonę. Ieškokite sąjungininkų, užmegzkite bendradarbiavimo ryšius, bet pasirašyti svarbius susitarimus geriau rytoj. Būkite atidesni sutuoktinio įspėjimams, nepykite dėl galimų priekaištų.

 

Dvyniai – Nors iš esmės tai palankus metas, būsite įsitempę, linkę greitai susierzinti. Dėl to galite netinkamai įvertinti situaciją, be reikalo susikivirčyti tiek su mylimu žmogumi, tiek su kolega. Nesivelkite į finansines avantiūras.

 

Vėžys – Būkite atidesni užsieniečių, aukštų pareigūnų nuomonei, pasiūlymams – per juos ateis sėkmė. Gera diena vykti į tolimas komandiruotes. Vakaras palankus romantiškiems pasimatymams.

 

Liūtas – Verta tvarkyti atsakingus dalykinius, verslo reikalus. Netinkamas laikas konfliktuoti su vadovu, tėvais. Lemtingą pokalbį atidėkite rytdienai.

 

Mergelė – Sprendžiant dalykinius reikalus derėtų paisyti vadovybės reikalavimų – ieškokite kvalifikuotų patarėjų, sąžiningų pagalbininkų. Išklausykite draugo patarimo, neatsisakykite pagalbos. Tai puikus metas imtis didelio darbo kartu su draugais.

 

Svarstyklės – Būkite atidūs išgirstoms pastaboms, naujienoms, tik neskubėkite imtis atsakomųjų veiksmų. Verta viską apmąstyti. Moterys turėtų būti atidesnės, kad dviprasmišku elgesiu (išvaizda) neišprovokuotų nereikalingo vyrų entuziazmo darbe, nebent jos to siekia.

 

Skorpionas – Prieš imdamiesi iniciatyvos pamąstykite, ar ne per sunki atsakomybė užgrius jūsų pečius. Nekomplikuokite esamos situacijos: ieškokite aiškių ir paprastų būdų, kaip susidoroti su sunkumais darbe, iškilusiomis problemomis šeimoje.

 

Šaulys – Padaugės ne tik aiškumo, bet ir idėjų. Jums nestigs praktiško, įžvalgumo – rasite išeitį iš sunkios situacijos, tiesa, teoriškai, o ne praktiškai. Finansinių reikalų nesistenkite paskubinti, kol kas teks laukti. Gautus dalykinius pasiūlymus verta priimti, tiesa, greitos naudos nebus.

 

Ožiaragis – Šios dienos susitikimai, pokalbiai bus naudingi. Būsite išgirsti ir suprasti, tad belskitės, prašykite. Palanki diena nedidelėms kelionėms, komandiruotėms.

 

Vandenis – Neverta užsiimti kuo nors svarbiu – pailsėkite, apsilankykite pas gydytoją. Ir nemėginkite skubinti įvykių – viskas dar labiau įstrigs. Palanku tvarkyti reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu.

 

Žuvys – Gera, sėkminga diena veiklai ir asmeninėms problemoms spręsti. Būkite atidesni savo vaikams: jie išgirs jūsų žodžius. Jūsų pagalba tvarkant jų reikalus irgi bus naudinga.

 

Šaltinis: vytautus.com